آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی در تذکر شفاهی:

فروش طرح ترافیک زیر نظر سازمان محیط زیست انجام شود

سرویس صحن
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست باید به آلودگی هوا توجه بیشتری کند، تصریح کرد: فروش طرح ترافیک از سوی شهرداری باید زیر نظر سازمان محیط زیست انجام شود.
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 13:41
فروش طرح ترافیک زیر نظر سازمان محیط زیست انجام شود نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست باید به آلودگی هوا توجه بیشتری کند، تصریح کرد: فروش طرح ترافیک از سوی شهرداری باید زیر نظر سازمان محیط زیست انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707103852878518.jpg فروش,طرح,ترافیک,زیر,نظر,سازمان,محیط,زیست,انجام,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حیدرعلی عابدی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو، گفت: با وجود مصوبات شورای عالی آب و همچنین مواد قانونی 157 و 158 قانون مدنی که تأکید بر حفظ حقآبه افرادی با سابقه زمانی بیشتر دارد اما متأسفانه در شرایط فعلی نسبت به حقابه کشاورزان اصفهانی بی‌توجهی می‌شود چرا که آنان نتوانستند آب را برای کشت پاییزه کشاورزان تأمین کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین به وزیر نیرو در خصوص عدم برخورد با افرادی که در طول تابستان بدون استفاده از سامانه‌های اندازه‌گیری، اقدام به برداشت آب از حوضه زاینده‌رود بیش از سهمیه خود کرده‌اند، تذکر داد.

وی همچنین در این خصوص افزود: تأمین اعتبار لازم جهت خسارت به کشاورزانی که موفق به کشت پاییزه نشده‌اند ضروری است.

عابدی همچنین با تذکر به رئیس سازمان محیط زیست توضیح داد: باید به آلودگی هوا توجه بیشتری شود به عنوان مثال فروش طرح ترافیک از سوی شهرداری باید زیر نظر سازمان محیط زیست انجام شود تا کنترل کافی را برای کاهش آلاینده‌ها داشته باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکر به وزیر بهداشت گفت: ارائه لایحه‌ای که بتواند رعایت قانون تعرفه خدمات پرستاری را در بودجه سال 97 عملی کند ، ضروری است ضمن آن که باید با جذب پرستار، فشار کار پرستاران را در بیمارستان‌ها کاهش داد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر