هدر موبایل
1396/11/10 17:53:46
سرویس اقتصادی
قاضی پور نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی را تشریح کرد:

بررسی موضوع تنزل رتبه بهبود فضای کسب و کار ایران در منطقه و جهان

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
بررسی موضوع تنزل رتبه بهبود فضای کسب و کار ایران در منطقه و جهان سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg بررسی,موضوع,تنزل,رتبه,بهبود,فضای,کسب,و,کار,ایران,در,منطقه,و,جهان Icana

نادر قاضی پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی بیان داشت: در این نشست به دو موضوع پرداخته شد، در بخش اول اصلاح قانون اصل 44 مورد بررسی قرار گرفت،اما از آنجاکه کارگروه مربوطه مطالب را ناقص ارسال کرده بود؛بررسی کامل آن به نشست بعدی موکول شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنزل رتبه بهبود فضای کسب و کار ایران نیز مورد مطالعه قرار گرفت، توضیح داد: براساس گزارش سازمان جهانی، رتبه ایران در فضای کسب و کار از 120 به 124 تنزل پیدا کرده است. این در حالی است که در سالهای گذشته ما توانسته بودیم رتبه کسب و کار را از 152 به 118 ارتقا دهیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین رتبه ایران در 25 کشور از رتبه 16 به رتبه 18 کاهش یافته است.

عضوهیات رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت براجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت:علت اصلی کاهش رتبه کسب و کار ایران در منطقه و جهان به مسائل برق و آب بر می گردد که مقرر شد موضوع را از مسئولان مربوطه پیگیری کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet