هدر موبایل
1396/11/13 13:36:59
سرویس اقتصادی
ابراهیمی هشدار داد:

امکان اختلال در تامین گوشت مرغ با عدم کنترل آنفولانزای پرندگان / افزایش قیمت به دلیل شیوع آنفولانزای فوق حاد نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ، گفت:اگر به شیوه فعلی، فعالیت‌های خود را ادامه دهیم در زمینه تامین تخم‌مرغ و گوشت مرغ بر اثر شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان با مشکل مواجه می‌شویم.
امکان اختلال در تامین گوشت مرغ با عدم کنترل آنفولانزای پرندگان / افزایش قیمت به دلیل شیوع آنفولانزای فوق حاد نیست عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ، گفت:اگر به شیوه فعلی، فعالیت‌های خود را ادامه دهیم در زمینه تامین تخم‌مرغ و گوشت مرغ بر اثر شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان با مشکل مواجه می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104179771372.jpg امکان,اختلال,در,تامین,گوشت,مرغ,با,عدم,کنترل,آنفولانزای,پرندگان,/,افزایش,قیمت,به,دلیل,شیوع,آنفولانزای,فوق,حاد,نیست Icana

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص دلایل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر، اظهار داشت: افراد جامعه به‌مصرف مرغ گرم عادت کرده‌اند، در حالی که میزان تولید صورت گرفته نیاز جامعه مخصوصا در سطح استان تهران را تامین می‌کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی، گفت: اختلال‌هایی که در مسیر تردد کریدور تهران به سمت قم و از طرف دیگر از قزوین به کرج و از کرج به تهران صورت گرفت باعث شد تا مرغ مورد نیاز استان تهران با تاخیر به دست مصرف‌کننده برسد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز مردم به مرغ گرم بر اثر اختلال در مسیرهای ورودی استان تامین نشد، تصریح کرد: پرورش مرغ گوشتی تا کنون تاثیر جدی از شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان نداشته و بیشترین تلفات کشور در بخش پرورش مرغ تخم‌گذار است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر به دلیل تلفات آنفولانزای فوق حاد پرندگان نبوده است، اظهار داشت: هشدار می‌دهیم که اگر به این شیوه فعالیت‌های خود را ادامه دهیم در زمینه تامین تخم‌مرغ و گوشت مرغ بر اثر شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان با مشکل مواجه می‌شویم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با بارش برف در روزهای اخیر امیدواری جنب‌وجوش ویروس این بیماری تا حدودی کنترل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet