هدر موبایل
1396/11/12 13:49:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قالیباف:

برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی باید تلاش کنیم

شهردار سابق تهران گفت: باید تلاش کنیم تا خدمت بهتر به مردم داشته و آنچه را که موجب تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌شود را جامه عمل بپوشانیم.
برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی باید تلاش کنیم شهردار سابق تهران گفت: باید تلاش کنیم تا خدمت بهتر به مردم داشته و آنچه را که موجب تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌شود را جامه عمل بپوشانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201704109739000243.jpg برای,تحقق,آرمان‌های,انقلاب,اسلامی,باید,تلاش,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر قالیباف در دیدار با آیت الله العظمی نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، اظهار داشت: در پایان دوره خدمتم در شهرداری تهران، گزارشی از عملکرد خود و همکارانم را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کردم.

وی بیان داشت: در حال حاضر که توفیق عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام را دارم، در تلاش هستم تا خدمت بهتر به مردم داشته و آنچه را که موجب تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌شود جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش مهر، شهردار سابق تهران عنوان کرد: خدمت به مردم و انقلاب اسلامی مهم‌ترین برنامه بنده است که خداوند توفیق آن را نصیب من کرده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet