هدر موبایل
1396/11/12 18:58:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

امام(ره) با پشتوانه الهی دست رد به سینه ابرقدرت‌ها زدند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران جزء چند قدرت برتر موشکی دنیاست.
امام(ره) با پشتوانه الهی دست رد به سینه ابرقدرت‌ها زدند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران جزء چند قدرت برتر موشکی دنیاست. https://cdn.icana.ir/d/019/201703104820826469.jpg امام(ره),با,پشتوانه,الهی,دست,رد,به,سینه,ابرقدرت‌ها,زدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی در جلسه شورای اداری بروجرد، اظهار کرد: امام(ره) با پشتوانه الهی دست رد به سینه هر دو ابرقدرت زدند چراکه باور داشت و محکم و استوار ایستاد تا پیروزی به دست آمد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمنان همواره در حال توطئه کردن علیه نظام جمهوری اسلامی هستند و نباید مغلوب این توطئه‌ها شویم بلکه باید درون خانواده انقلاب با همدلی، اتحاد و احساس مسئولیت مشکلات را حل کنیم. 

وی با بیان اینکه در زنجیره انقلاب، حلقه اقتصاد ضعیف است، تصریح کرد: حلقه‌های متعدد دیگر قوی است و می‌توان مشکلات اقتصادی را مرتفع کرد.

بروجردی با بیان اینکه امروز ایران جزء چند قدرت برتر موشکی دنیاست که این نعمتی بزرگ است، افزود: عرصه اقتصاد و سیستم بانکی ما بیمار است چراکه کارآفرین نمی‌تواند با دادن سود بالا موفق باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به مشکلات موسسات مالی، اضافه کرد: دولت باید از این موسسه‌ها حمایت کند تا مردم به حق و حقوق خود برسند. 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه سال ۹۷ ادامه داد: مجلس در بودجه ۹۷ با افزایش قیمت حامل های انرژی مخالفت کرد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمنان تلاش دارند تا امنیت کشور را مختل کنند اما این انقلاب همچنان به مسیر خود ادامه خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet