هدر اصلی
1396/11/17 09:29:52
سرویس سیاسی
حاجی‌دلیگانی مطرح کرد:

وحدت اصولگرایان چه میزان عملی می شود/روایت تلاش برخی طیف‌ها برای عبور از روحانی و تطهیر خود در جهت حضور در انتخابات

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از اما و اگرهای وحدت اصولگرایان برای انتخابات آتی می گوید.
وحدت اصولگرایان چه میزان عملی می شود/روایت تلاش برخی طیف‌ها برای عبور از روحانی و تطهیر خود در جهت حضور در انتخابات عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از اما و اگرهای وحدت اصولگرایان برای انتخابات آتی می گوید. https://cdn.icana.ir/d/019/68358.jpg وحدت,اصولگرایان,چه,میزان,عملی,می,شود/روایت,تلاش,برخی,طیف‌ها,برای,عبور,از,روحانی,و,تطهیر,خود,در,جهت,حضور,در,انتخابات Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست بعد از دولت دوازدهم، گفت: باید اذعان کرد که هم اکنون دو طیف از آقای روحانی جلو می زدند تا کم کاری ها و کاستی های دولت ایشان گردنشان نیفتد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بر این اساس تصریح کرد: هم اکنون مشاهده می شود که اصلاح طلبان از آقای روحانی جلو می زدند تا بگویند ما ایشان را حمایت نکردیم وخودشان را برای آینده تطهیر کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص اینکه آیا اصولگرایان چهره جدیدی برای انتخابات آتی دارند یا خیر، تصریح کرد: البته باید اذعان کرد که هنوز نمی توان در این خصوص ارزیابی کرد اما افراد چهره وجود دارد؛ البته نکته مهم موضوع وفاق است که صورت بگیرد تا اینکه وفاق محقق نشود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: این مهم بستگی به چهره ای دارد که به صحنه انتخابات می آید؛ اینکه چه مقدار وی اهل کارکردن باشد و دوم اینکه چقدر وحدت کلمه پیرامونش بوجود بیاید. البته باید گفت که متاسفانه این مهم در جمع اصولگرایی خیلی سخت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet