ایام محرم 1398
1396/11/16 11:41:00
سرویس اقتصادی
رجبی:

ارزانی مسکن در گرو افزایش عرضه و رشد رقم تسهیلات است / سرمایه گذاری مردم در بازار ارز بیش از مسکن بود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه با عدم تولید مسکن اظهارنظر در خصوص ارزانی یا گرانی قیمت ها غیرممکن است، افزود: ارزانی مسکن با افزایش عرضه و رشد رقم تسهیلات ممکن می شود.
ارزانی مسکن در گرو افزایش عرضه و رشد رقم تسهیلات است / سرمایه گذاری مردم در بازار ارز بیش از مسکن بود عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه با عدم تولید مسکن اظهارنظر در خصوص ارزانی یا گرانی قیمت ها غیرممکن است، افزود: ارزانی مسکن با افزایش عرضه و رشد رقم تسهیلات ممکن می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103299112726.jpg ارزانی,مسکن,در,گرو,افزایش,عرضه,و,رشد,رقم,تسهیلات,است,/,سرمایه,گذاری,مردم,در,بازار,ارز,بیش,از,مسکن,بود Icana

فرج الله رجبی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی اظهار نظرها در خصوص ارزان شدن قیمت مسکن در بازار، گفت: نمی توان در این باره اظهارنظر کرد زیرا اتفاقی در بازار رخ نداده که به ارزانی منجر شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وقتی تولید مسکن نداریم نمی توان در خصوص ارزانی یا گرانی قیمت ها صحبت کرد، افزود: ارزانی مسکن با افزایش عرضه و رشد رقم تسهیلات ممکن می شود.

باید رابطه ای میان مسکن های ساخته شده و متقاضیان برقرار شود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه با ایجاد رابطه ای میان مسکن های ساخته شده و متقاضیان می توان به ارزانی نرخ مسکن کمک کرد، گفت: برای بهبود وضعیت بازار مسکن و همچنین تنظیم قیمت ها در این بازار بنیازمند برنامه مشخص هستیم.

رجبی با اشاره به نوسان نرخ ارز در بازار و تاثیرگذاری آن بر بازار مسکن، تصریح کرد: نوسان نرخ ارز شاید بر وضعیت بازار مسکن تاثیر گذار باشد اما این تاثیر خیلی زیاد نیست.

منابع مردم به سمت بازار ارز هدایت شده است

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اینکه حاشیه سود در بازار مسکن زیاد نیست بسیاری از منابع مردم به سمت سپرده گذاری یا خرید ارز هدایت شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، لازمه تنظیم بازار مسکن را برنامه مداری در این حوزه خواند و تاکید کرد: باید زمینه بهبود وضعیت قیمت ها در بازار مسکن فراهم شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet