هدر موبایل
1396/11/15 16:01:44
سرویس صحن
/بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۷/

موضوع معافیت مدارس از هزینه‌های آب، برق و گاز به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع موضوع معافیت پرداخت هزینه‌های مصرف آب، برق و گاز واحدهای آموزشی آموزش و پرورش به کمیسیون تلفیق موافقت کردند.
موضوع معافیت مدارس از هزینه‌های آب، برق و گاز به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع شد نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع موضوع معافیت پرداخت هزینه‌های مصرف آب، برق و گاز واحدهای آموزشی آموزش و پرورش به کمیسیون تلفیق موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104740046610.jpg موضوع,معافیت,مدارس,از,هزینه‌های,آب،,برق,و,گاز,به,کمیسیون,تلفیق,مجلس,ارجاع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 15 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 با ارجاع بند الحاقی 3 تبصره 6 این لایحه با 193 رأی موافق، 19 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 240 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

لازم به ذکر است که نمایندگان مجلس با تصویب بند الحاقی مذکور مخالفت کردند، سپس محمدقسیم عثمانی پیشنهاد داد که واحدهای آموزشی دولتی از پرداخت هزینه های مذکور در میزان سقف الگوی مصرف معاف شوند، اما در صورت مصرف بیش از سقف تمامی هزینه های در دوره مصرف یک ماهه را پرداخت کنند.که پس از آن دکتر لاریجانی رئیس مجلس این پیشنهاد را مغایر با قانون برنامه ششم توسعه دانست.

در بند الحاقی 3 تبصره 6 آمده است که کلیه واحدهای آموزشی(مدارس) آموزش و پرورش از پرداخت هزینه مصرفی آب، برق و گاز در سقف الگوی مصرف معاف می‌باشند. سقف الگوی مصرف طی دستورالعملی توسط وزارتخانه‌های نیرو و آموزش و پرورش تدوین و اجراء می شود.

اخبار مرتبط با معافیت مدارس از پرداخت هزینه های اب، برق و گاز را اینجا بخوانید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet