هدر موبایل
1396/11/16 08:41:25
سرویس فرهنگی
میرزاده:

مدارس غیردولتی نباید از پرداخت هزینه‌های آب و برق و گاز معاف شوند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دلیل رد مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر معافیت مدارس از پرداخت هزینه‌های آب و برق و گاز در صحن علنی را کلی و عام بودن این مصوبه اعلام کرد.
مدارس غیردولتی نباید از پرداخت هزینه‌های آب و برق و گاز معاف شوند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دلیل رد مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر معافیت مدارس از پرداخت هزینه‌های آب و برق و گاز در صحن علنی را کلی و عام بودن این مصوبه اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108743668003.jpg مدارس,غیردولتی,نباید,از,پرداخت,هزینه‌های,آب,و,برق,و,گاز,معاف,شوند Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ارجاع موضوع معافیت مدارس از هزینه‌های آب، برق و گاز به کمیسیون تلفیق مجلس، گفت: از آنجا که این بند از لایحه بودجه سال 97 خلاف برنامه ششم توسعه بود به دو سوم رای نمایندگان برای تصویب نیاز داشت که در جلسه صحن علنی مجلس این تعداد رای کسب نشد و به همین دلیل برای بررسی مجدد به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از دلایل نمایندگان مخالف ابهام این بند در مورد مدارس غیر دولتی بود؛ باید بررسی شود که آیا این بند شامل مدارس غیردولتی نیز می‌شود؟ علت معافیت مدارس غیردولتی چیست؟

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: بار مالی این بند پیش‌بینی نشده بود و این موضوع از جمله دلایل دیگر نمایندگان برای مخالفت با این بند الحاقی است؛ در صورتی که مشکلات مطرح شده رفع شود و به صراحت عنوان مدارس دولتی در این بند قید شود ممکن است مدارس از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز معاف ‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet