هدر موبایل
1396/11/17 10:50:24
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی مطرح کرد:

احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و یک شبه هم سقوط کرد

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و یک شبه هم سقوط کرد، گفت: بنا نیست اصولگرایان برای معرفی چهره در انتخابات به بن بست برسند لذا ذخائر انقلاب مخفی هستند و به قدر ضرورت نمایان می شوند.
احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و یک شبه هم سقوط کرد عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و یک شبه هم سقوط کرد، گفت: بنا نیست اصولگرایان برای معرفی چهره در انتخابات به بن بست برسند لذا ذخائر انقلاب مخفی هستند و به قدر ضرورت نمایان می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/68325.jpg احمدی,نژاد,یک,شبه,مورد,اقبال,قرار,گرفت,و,یک,شبه,هم,سقوط,کرد Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به مقایسه دولت دوم اصلاحات با دولت دوازدهم توسط برخی افراد و پیش بینی قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست، گفت: این قیاس از یک بعد می تواند درست باشد زیرا مردم وقتی فرصتی به دولتی از هر جناحی می دهند، آن را ارزیابی می کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ملت ایران مطلقا حزبی و جناحی نیستند بلکه خط سیاسی دارند و تحلیلگران خوبی هستند، اظهار کرد: بر این اساس می توان اذعان کرد یکی از دلایل اینکه احزاب در ایران خیلی نضج یا قوام نگرفته به خاطر این است که مردم کشورمان هیچ وقت خودشان را در احزاب تعریف نکرده اند و عده قلیلی به صورت جریان حزبی وارد عرصه می شوند.

ملت ایران مطلقا حزبی و جناحی نیستند بلکه خط سیاسی دارند

وی با بیان اینکه مردم در عمل به انتخاب خودشان نمره می دهند که انتخابشان خوب بوده یا خیر، ادامه داد: نباید فراموش کرد که تحلیل های مردم بر اساس ملاک های دینی، ملی و انقلابی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: ارزش های دینی، انقلابی، وحدت و انسجام ملی برای مردم مهم بوده و کارآمدی را در رفتار دولت ها می بینند نه در گفتارشان لذا در وضعیت فعلی چه افرادی که به دولت رای دادند و حتی رای نداده اند از این حیث در دورن خودشان ارزیابی کردند که این راه را ادامه ندهند.

بنا نیست اصولگرایان برای معرفی چهره در انتخابات به بن بست برسند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در رابطه با اینکه آیا اصولگرایان چهره جدیدی برای انتخابات آتی دارند یا خیر، افزود: ذخائر انقلاب مخفی هستند و به قدر ضرورت نمایان می شوند لذا این واقعیتی در انقلاب جنبه معنوی دارد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: اینطور نیست که در انقلاب 40 ساله با کلی تجربه گرانبها گزینه ها در 2 یا 3 نفر خلاصه شود لذا چهره زیاد است و بستگی دارد چطور مطرح شوند؛ بنابراین بنا نیست با بن بست روبرو شویم. البته نباید فارموش کرد که گاهی اوقات نیز چهره ناشناخته می آید و همه چیز را جمع کرده و طومار همه را درهم می پیچد.

وی در خصوص اینکه آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، ادامه داد: او که تمام شد؛ البته طومار همه روسای جمهور در دو فرصتی است که همه بدست می آورند و قابل بازگشت هم نیست.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم در برابر گفتمان انقلاب، امام (ره)، رهبری، پرکاری، پیشرفت کشور، ساده زیستی، انقلابی بودن مقابل دشمن، احساس عزت کردن از ناحیه مواضع رییس جمهور اقبال وسیع و عمومی نشان می دهند لذا این منطق را باید بشنوند و در سابقه افراد هم ببینند. بر این اساس احتمال زیاد است که فردی بیاید که این ویژگی ها را داشته باشد.

احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و یک شبه هم سقوط کرد

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: یکی از تجربه انقلاب این است که افرادی که یک شبه شناخته می شوند و ممکن است یک شبه سقوط کنند؛ آقای احمدی نژاد یک شبه مورد اقبال قرار گرفت و معلوم شد وی هنوز ظرفیت این مسئولیت را در خودش بوجود نیاورده بود و یک شبه هم سقوط کرد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت: همه جوانان سوال می کنند چرا هر کسی را انتخاب می کنیم خراب می شود؟ لذا در پاسخ باید عنوان کرد که انتخاب مردم درست است اما مهم این است که فرد خودش را حفظ کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: این همه مردم دورش جمع می شوند و سلام و صلوات و درود، استقبال و فدایی و جان‌نثار پیدا می کند اما اگر هنر داشت قلب و نفسش را کنترل کند عاقبت به خیر می شود وگر نه میرود بالا و از آنجا ولش می کنند که صدای شکستش استخوان‌هایش در تاریخ بپیچد لذا اینها عبرت های انقلاب هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet