هدر موبایل
1396/11/16 10:00:00
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد:

درخواست کواکبیان برای بررسی روند واردات خودرو در سال‌های گذشته

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار بررسی روند واردات خودرو در سال‌های گذشته شد.
درخواست کواکبیان برای بررسی روند واردات خودرو در سال‌های گذشته نماینده مردم تهران در مجلس خواستار بررسی روند واردات خودرو در سال‌های گذشته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109649289252.jpg درخواست,کواکبیان,برای,بررسی,روند,واردات,خودرو,در,سال‌های,گذشته Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (دوشنبه 16 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی پیشنهاد بند الحاقی به تبصره 6 در لایحه بودجه سال 97 درباره اخذ مالیات ویژه از واردکنندگان خودرو، در اخطاری با استناد به اصل 90 قانون اساسی خطاب به رئیس مجلس گفت: براساس اظهارات نماینده دولت، قانون عطف به ماسبق نمی‌شود. اگر این طور است پس چرا مجوز رانت واردات خودرو را به عده ای خاص داده است؟

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به جای ۶۰ درصد باید ۱۰۰ درصد سود ناشی از واردات خودرو به عنوان مالیات ویژه از  وارد کنندگان دریافت شود. در مورد صفت، اصالت و آمار و ارقام این موضوع ابهام وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دکتر لاریجانی درخواست کرد تا به کمیسیون اصل ۹۰ ماموریت دهد تا روند واردات خودرو در سال‌های گذشته را بررسی و افراد خاطی را محاکمه کند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: رسیدگی می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet