ایام محرم 1398
1396/11/16 18:22:00
سرویس فرهنگی
احمدی لاشکی:

تعطیلی مکرر مدارس در روند آموزشی دانش‌آموزان اثر نامطلوبی دارد

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تعطیلی روزهای اخیر مدارس به دلیل آلودگی هوا و برودت، معتقد است تعطیلات مکرر در روند آموزشی دانش‌آموزان اثر نامطلوبی دارد.
تعطیلی مکرر مدارس در روند آموزشی دانش‌آموزان اثر نامطلوبی دارد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تعطیلی روزهای اخیر مدارس به دلیل آلودگی هوا و برودت، معتقد است تعطیلات مکرر در روند آموزشی دانش‌آموزان اثر نامطلوبی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105145213967.jpg تعطیلی,مکرر,مدارس,در,روند,آموزشی,دانش‌آموزان,اثر,نامطلوبی,دارد Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تعطیلی بیش از حد مدارس، گفت: برای هر مسئله و مشکلی مدارس کشور را بدون در نظر گرفتن عواقب آن تعطیل می‌کنند؛ بهتر نیست به کلی آموزش و پرورش را تعطیل کنیم؟ آموزش و پرورش فدا شده است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این تعطیلات در روند آموزشی دانش‌آموزان اثر نامطلوبی دارد که در آینده مشخص می‌شود؛ در کشور سال تحصیلی را 9 ماه اعلام می‌کنند این درصورتی است که به دلایل مختلف مانند آلودگی و  برودت هوا اکثر روزهای مدارس تعطیل است.

وی بیان کرد: کیفیت آموزش و پرورش به دلیل این تعطیلات کاسته خواهد شد؛ در صورتی که در روند آموزشی دانش‌آموزان وقفه‌ای ایجاد شود و بچه‌ها به مدرسه نروند بسیاری از مطالب آموزشی فراموش می‌شود و معلمان ناچارند برای یادآوری این مطالب زمان زیادی را صرف کنند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان افزود: برای تعطیلات مدارس به دلیل مسائل زیست محیطی باید فکر اساسی انجام شود چرا که تنها دانش‌آموزان تحت تاثیر این تعطیلات قرار می‌گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet