هدر موبایل
1396/11/16 15:18:29
سرویس صحن
در تذکر شفاهی صورت گرفت:

انتقاد نماینده ساری از وضعیت رو به تعطیلی کارخانه چوب و کاغذ مازندران

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به اینکه کارخانه چوب و کاغذ مازندران در آستانه تعطیلی است، از بی‌توجهی وزیر مربوطه در این خصوص انتقاد کرد.
انتقاد نماینده ساری از وضعیت رو به تعطیلی کارخانه چوب و کاغذ مازندران نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به اینکه کارخانه چوب و کاغذ مازندران در آستانه تعطیلی است، از بی‌توجهی وزیر مربوطه در این خصوص انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100435226119.jpg انتقاد,نماینده,ساری,از,وضعیت,رو,به,تعطیلی,کارخانه,چوب,و,کاغذ,مازندران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به دکتر لاریجانی گفت: اخیرا جلسه ای با حضور شما و نمایندگان استان مازندران با وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با مشکلات کارخانه چوب و کاغذ مازندران برگزار شد اما متاسفانه وزیر حتی یک بند از صورتجلسه را اجرا نکرده است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با انتقاد از اینکه کارخانه چوب و کاغذ مازندران در آستانه تعطیلی است، گفت: بیش از 2 هزار و 450 پرسنل این کارخانه درگیر مشکلات بوده و کارگران به مدت 2 تا 3 ماه حقوق نگرفته اند؛ ژنراتور 15 میلیاردی، 2 میلیارد فروخته شده؛ تقاضا داریم به این مشکلات رسیدگی شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده اعلام کرد: رسیدگی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet