هدر موبایل
1396/11/16 15:23:31
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

وزارت راه و شهرداری‌ها توان مدیریت بحران در روزهای بارندگی را نداشتند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس از عملکرد وزارت راه و شهرسازی، راهداری و شهرداری ها به دلیل نحوه مدیریت بحران در روزهای بارندگی انتقاد کرد.
وزارت راه و شهرداری‌ها توان مدیریت بحران در روزهای بارندگی را نداشتند نماینده مردم فلاورجان در مجلس از عملکرد وزارت راه و شهرسازی، راهداری و شهرداری ها به دلیل نحوه مدیریت بحران در روزهای بارندگی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100240062835.jpg وزارت,راه,و,شهرداری‌ها,توان,مدیریت,بحران,در,روزهای,بارندگی,را,نداشتند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر گفت: بارش رحمت الهی در روزها و هفته های گذشته سبب خشنودی مردم در مناطق مختلف شد، اما گویا عدم بارش در ایران به این دلیل است که خداوند رعایت حال مسئولان را کرده است. متاسفانه وزارت راه و شهرسازی، راهداری و شهرداری ها، توان مدیریت بحران را نداشته، به نوعی که بارش ها سبب شد سفر یک ساعته به حدود 25 ساعت افزایش یابد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مسئولان در روزهای برفی افزود: وزیر راه و شهرسازی باید نسبت به اصلاح ورودی شهرستان فلاورجان اقدامات لازم را انجام دهد، زیرا وضعیت کنونی برای افراد و اتباعی که در این بخش زندگی می کنند، مشکلاتی را رقم زده است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: پرداخت خسارت به کشاورزان به جهت خشکسالی ضروری است، به ویژه کشاورزان منطقه فلاورجان، بخش قهدریجان و بخش مرکزی آن، باید در اولویت قرار گیرد، زیرا پیش از این قرار بود سهم کشاورزان از آب مصرفی فروخته شده و خسارت آنها جبران گردد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم خطاب به وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: باشگاه سپاهان با وجود قدمت طولانی با بی مهری مواجه شده، لذا وزرای ورزش و جوانان و صنعت، معدن و تجارت باید کمک های لازم را به این باشگاه کنند. همچنین باشگاه ذوب آهن اصفهان با کمبودهای بودجه ای مواجه است، بنابراین امیدواریم با کمک های لازم، باشگاه ذوب آهن که 8 بازی اخیر خود را پی در پی برده است، بتواند در مسابقات آسیایی جایگاه کشور را حفظ کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet