هدر موبایل
1396/11/16 15:14:59
سرویس صحن
در صحن علنی قرائت شد:

تذکرات کتبی جلسه 16 بهمن نمایندگان به مسئولان/ تذکر 65 نماینده درخصوص تعرفه واردات خودروهای هیبریدی

۶۵ نماینده مجلس به وزرای اقتصاد و صنعت درخصوص مخالفت با افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی تذکر دادند.
تذکرات کتبی جلسه 16 بهمن نمایندگان به مسئولان/ تذکر 65 نماینده درخصوص تعرفه واردات خودروهای هیبریدی 65 نماینده مجلس به وزرای اقتصاد و صنعت درخصوص مخالفت با افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی تذکر دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103328089981.jpg تذکرات,کتبی,جلسه,16,بهمن,نمایندگان,به,مسئولان/,تذکر,65,نماینده,درخصوص,تعرفه,واردات,خودروهای,هیبریدی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح ذیل قرائت کرد:

مصطفی ذوالقدر نماینده میناب به وزیر کشور عدم احداث اداره کل های شرق هرمزگان را تذکر داد.

شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر امور خارجه علت مسدود شدن 9 مرز غربی کشور به ویژه مرزهای شوشمی و شیخ صالح و تیله کوه در حوزه اورامانات را تذکر  داد.

حسن سلیمانی نماینده کنگاور، هرسین و حسینی کیا، جاسمی و صفری نمایندگان کرمانشاه، به رئیس جمهور درخصوص تسریع در تخصیص اعتبارات ملی، توازن منطقه ای و سهم حاصل از درآمدهای استان نفت خیز و محروم کرمانشاه به صورت صددرصد را تذکر دادند.

ناهید تاج الدین به همراه 64 نماینده دیگر مجلس به وزرای اقتصاد و صنعت درخصوص مخالفت با افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی تذکر دادند.

سمیه محمودی نماینده شهرضا به وزیر جهاد کشاورزی، علت عدم برنامه‌ریزی برای جلوگیری از توسعه بی‌رویه کشت و علت عدم برنامه‌ریزی جهت تهیه الگوی کشت بهینه و ارتقای مهارت تولیدکنندگان را تذکر داد.

فرهاد تجری نماینده پل ذهاب به رییس‌جمهور و وزیر کشور، تسریع در بازگشایی مرز خسروی و تیله کوه و کوله‌بری در پرویزخان استان کرمانشاه را تذکر داد.

فاطمه حسینی نماینده تهران و حمیده زرآبادی نماینده قزوین به وزیر راه و شهرسازی، ضرورت و رسیدگی به وضعیت نابسامانی راه‌ها و فرودگاه‌های کشور در زمان نزولات آسمانی و برودت هوا را تذکر دادند، همچنین این نمایندگان به وزیر بهداشت، توجه به سلامت زنان بخصوص زنان باردار و ‌رسیدگی به پایگاه‌های سلامت را تذکر دادند.

شهبازحسن‌پور نماینده مردم سیرجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضرورت افتتاح کارخانه مدرن یخچال‌های گلدیران و بازدید از شهرهای صنعتی و اولین منطقه ویژه اقتصادی سیرجان و بازدید از واحدهای صنعتی را تذکر داد.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علت عدم تلاش و پاسخ دقیق وزارت علوم به مسئله کمک هزینه بلاعوض دانشجویان دکتری تخصصی در اجرای فعالیت تمام وقت آنها در دانشگاه و توجیه مکرر این مسئله با وام دکترا در افکار عمومی را تذکر داد.

محمد قمی نماینده پاکدشت به وزیر راه و شهرسازی تکمیل کمربندی و متروی پاکدشت را تذکرداد.

علی اسماعیلی نماینده نور به وزیراه عدم پیگیری و ساخت لاین جنوبی جاده نور، چمستان و آمل و ساخت پل ها و نصب علایم برای افزایش ایمنی جاده را تذکرداد. وی به وزیر نیرو توقف پروژه آب شرب شهر سرخرود و روستاهای دهستان دابوی شمالی را تذکرداد.

علی محمد شاعری نماینده نکاء به وزیرنفت جلوگیری از مصرف سوخت مازوت درنیروگاه شهید سلیمی نکاء را تذکر داد.

منصور مرادی نماینده مردم مریوان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اصلاح ماده ۹۱ قانون تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تذکر داد.

محمد رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دلایل نامعلوم افزایش قیمت کاغذ مورد استفاده نشریات را تذکر داد.

شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر راه و شهرسازی، عدم توسعه زیرساخت حمل و نقل جاده‌ای و بی‌توجهی به جاده‌های حوزه اورامانات را تذکرداد.

محمدابراهیم رضایی و اکبر رنجبرزاده نمایندگان خمین و اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی، عدم نظارت بر عملکرد سازمان نظام مهندسی را تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet