ایام محرم 1398
1396/11/16 15:25:59
سرویس صحن
جمالی در تذکری شفاهی مطرح کرد:

ضرورت تعیین تکلیف نیروهای نیروگاه بادی شهرستان منجیل/ باغات زیتون رودبار وضعیت مناسبی ندارند

نماینده مردم رودبار در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف هر چه سریع تر نیروهای نیروگاه بادی واگذار شده شهرستان منجیل تاکید و اضافه کرد: باغات زیتون شهرستان رودبار وضعیت مناسبی ندارند.
ضرورت تعیین تکلیف نیروهای نیروگاه بادی شهرستان منجیل/ باغات زیتون رودبار وضعیت مناسبی ندارند نماینده مردم رودبار در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف هر چه سریع تر نیروهای نیروگاه بادی واگذار شده شهرستان منجیل تاکید و اضافه کرد: باغات زیتون شهرستان رودبار وضعیت مناسبی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103864029485.jpg ضرورت,تعیین,تکلیف,نیروهای,نیروگاه,بادی,شهرستان,منجیل/,باغات,زیتون,رودبار,وضعیت,مناسبی,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی در نشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشاورزی گفت: باید برای بهبود وضعیت زیتون و کشاورزی شهرستان رودبار برنامه بهتری ارائه شود چرا که تاکنون نتوانسته ایم برای توسعه و آبیاری باغات زیتون کاری انجام دهیم لذا وضعیت نامناسب کشاورزی در رودبار نیاز به رسیدگی دارد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر نیرو و رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: نیروگاه بادی شهرستان منجیل بدون آنکه نیروهای خود را تعیین تکلیف کند واگذار شده است ضمن آنکه زمین های این نیروگاه که بخش قابل توجهی از آن ها متعلق به مردم است بلاتکلیف مانده و این موضوع مشکلاتی را در شهرستان ایجاد کرده است.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وضعیت شهرک صنعتی رودبار و واحدهای تولیدی و صنعتی آن نیاز به رسیدگی جدی دارند، این رسیدگی در واحدهایی همچون بانک ملی بیشتر نمود پیدا کرده است چرا که توسعه آن با کندی پیش می رود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه معدن زغال سنگ البرز غربی که منحل شده است باید زودتر برای واگذاری به بخش خصوصی تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: از وزیر کار خواستارم در رابطه با قولی که در خصوص فعال سازی کفش و چرم گنجه داده است اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet