ایام محرم 1398
1396/11/16 15:45:46
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکری شفاهی:

فروش پروازهای چارتری به ضرر و زیان مسافر است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت نظارت بر شرکت های هواپیمایی، تصریح کرد: عمده پروازها در بیشتر شرکت های هواپیمایی به صورت چارتر به فروش می رسد که این امر به ضرر و زیان مسافر است.
فروش پروازهای چارتری به ضرر و زیان مسافر است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت نظارت بر شرکت های هواپیمایی، تصریح کرد: عمده پروازها در بیشتر شرکت های هواپیمایی به صورت چارتر به فروش می رسد که این امر به ضرر و زیان مسافر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102075066818.jpg فروش,پروازهای,چارتری,به,ضرر,و,زیان,مسافر,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داریوش اسماعیلی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق مصوبات مجلس وزارت علوم باید نمایندگانی را جهت دفاع از منافع وزارت علوم در کارگروه های خارج از وزارتخانه انتخاب کند ولی رویه موجود قابل قبول نیست.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در برخی موارد از افرادی که بازنشسته بوده و یا هیچ انگیزه ای برای دفاع از منافع وزارت علوم ندارند، برای شرکت در جلسات انتخاب شده اند.

وی در ادامه، خطاب به وزیر راه و شهرسازی، نظارت بیشتر بر شرکت های هواپیمایی را تذکر داد و تصریح کرد: در بیشتر شرکت های هواپیمایی عمده پروازها به صورت چارتر به فروش می رسد که این به ضرر و زیان مسافر بوده و در شرایطی که پس از ابطال بلیط، هزینه باید بلافاصله به مشتری برگردانده شود، برای مدتی نزد شرکت های هواپیمایی باقی می ماند که وزارت راه باید حل این معضلات را در دستور کار قرار دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: در روزهای بارش برف، خسارت های بیشماری به مردم در فرودگاه ها وارد شد و گاهی اوقات کرایه اتومبیل هایی که از سمت فرودگاه امام خمینی (ره) به تهران مسافران را جابجا می کردند برای هر نفر حدود یک میلیون تومان تمام می شد که جای بسی تعجب دارد و وزارت راه باید نسبت به رفع این مشکلات پاسخگو باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet