هدر موبایل
1396/11/17 09:23:12
سرویس سیاسی
سلیمی:

پاس‌کاری طرح بررسی دارایی مقامات ایران از مجلس نمایندگان تا سنای آمریکا

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی سیاست سوخته ای بوده و حربه ای برای فراهم کردن زمینه ایران هراسی است.
پاس‌کاری طرح بررسی دارایی مقامات ایران از مجلس نمایندگان تا سنای آمریکا سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی سیاست سوخته ای بوده و حربه ای برای فراهم کردن زمینه ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103525596454.jpg پاس‌کاری,طرح,بررسی,دارایی,مقامات,ایران,,از,مجلس,نمایندگان,تا,سنای,آمریکا Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی، گفت: همگان اذعان دارند که مسئولان کشورمان در آمریکا دارایی و حسابی ندارند که اکنون دو مقام ایالات متحده نسبت به بررسی آنها طرح ارائه کرده اند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه اقدام اخیر آمریکایی ها علیه ایران اسلامی بیشتر جنبه تبلیغاتی و رسانه ای دارد، اظهار کرد: اگر سناتور‌های آمریکایی کمی به دقت نظر بخرج می دادند حتما یادشان بود که چندی پیش نیز مجلس نمایندگان آمریکا نیز در مصوبه ای خواستار بررسی دارایی‌های مقام‌های کشورمان شده بود.

وی با اشاره به اینکه ایالات متحده آمریکا در تلاش است با حربه های مختلف زمینه ایران هراسی را فراهم کند، ادامه داد: بر این اساس طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی در همین راستا محسوب می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سناتورهای به ظاهر مدافع حقوق بشر آمریکایی این روزها بیش از گذشته دست به اقدامات تحریمی علیه ملت ایران می زنند که جای تامل دارد، تصریح کرد: تامین منافع آمریکا برای مسئولان این کشور یک اصل تلقی می شود از این رو آنها حاظر هستند بر خلاف شعارهای حقوق بشری‌شان عمل کرده و فشار بیشتری به مردم ایران وارد کنند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بررسی دارایی مقامات ایران سیاست سوخته ای است که به هیچ نتیجه مطلوبی برای آمریکا ختم نمی شود، خاطرنشان کرد: سناتورهای آمریکایی درک صحیحی از جایگاه و اهمیت ایران در عرصه بین الملل ندارند از این رو صرفا روسیاهی مطرح کردن موضوعات تحریمی علیه کشورمان برایشان خواهد ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet