ایام محرم 1398
1396/11/16 16:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

تاخیر در واریز پول کسب و کار را دچار اختلال می کند/ مدیران بانک مرکزی مشکل به وجود آمده را حل کنند

رئیس کمیسیون اصل ۴۴ گفت: تاخیر واریز پول برداشتی از حساب مشتری و واریز به حساب فروشنده از طریق دستگاه پز کسب و کار را دچار اختلال می کند.
تاخیر در واریز پول کسب و کار را دچار اختلال می کند/ مدیران بانک مرکزی مشکل به وجود آمده را حل کنند رئیس کمیسیون اصل ۴۴ گفت: تاخیر واریز پول برداشتی از حساب مشتری و واریز به حساب فروشنده از طریق دستگاه پز کسب و کار را دچار اختلال می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg تاخیر,در,واریز,پول,کسب,و,کار,را,دچار,اختلال,می,کند/,مدیران,بانک,مرکزی,مشکل,به,وجود,آمده,را,حل,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر گفت: اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده است برای جلوگیری از پولشویی و اعمال سیستم نظارتی، تاخیر ساعات واریز پول برداشتی از حساب مشتری به حساب فروشنده از طریق دستگاه پز برای جلوگیری از پولشویی و برخی سوءاستفاده‌ها انجام گرفته است اما مدیران این بانک باید توجه داشته باشند با افزایش ساعت‌های تاخیر واریز حتی تا ۴۸ ساعت، کسب و کار دچار اختلال می شود.

نمانیده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: از این گذشته مدیران بانکی همواره فعالان اقتصادی، تجار و کسبه را به استفاده از دستگاه‌های ای تی ام، پز و حساب اینترنتی توصیه می کنند و مزایای استفاده از این سیستم را برای آنان تشریح می کنند، اما ازسوی دیگر این چنین برای آنان مشکل به وجود می آورند.

فولادگر خاطر نشان کرد: فعالان اقتصادی لحظه به لحظه روی آخرین موجودی حسابشان تبادلات مالی انجام داده و براساس آن چک صادر می کنند. وقتی تعداد ساعات تاخیر واریز پول افزایش یابد، حساب و کتاب آنها به هم می ریزد.

به گزارش ایسنا؛ رئیس کمیسیون اصل ۴۴ خطاب به مدیران بانک مرکزی از آنها خواست هرچه سریعتر مشکل به وجود آمده برای فعالان اقتصادی را حل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet