ایام محرم 1398
1396/11/16 17:29:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر سرلشکر حسن فیروز آبادی و احمد توکلی در مورد گفت و گوی ملی

فیروزآبادی گفت: گفت و گوی ملی اگر زمینه ساز وحدت ملی و اتفاق بر سر اصول و ارزش های اسلام ناب محمدی و خط راه امام باشد، بسیار مطلوب و مفید است. توکلی گفت: من همیشه از گفت و گو دفاع می کنم. گفت و گوی ملی بسیار کار خوبی است اما مقدماتی هم قبل از این اتفاق باید رعایت شود.
نظر سرلشکر حسن فیروز آبادی و احمد توکلی در مورد گفت و گوی ملی فیروزآبادی گفت: گفت و گوی ملی اگر زمینه ساز وحدت ملی و اتفاق بر سر اصول و ارزش های اسلام ناب محمدی و خط راه امام باشد، بسیار مطلوب و مفید است. توکلی گفت: من همیشه از گفت و گو دفاع می کنم. گفت و گوی ملی بسیار کار خوبی است اما مقدماتی هم قبل از این اتفاق باید رعایت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105589335727.jpg نظر,سرلشکر,حسن,فیروز,آبادی,و,احمد,توکلی,در,مورد,گفت,و,گوی,ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سرلشکر حسن فیروز آبادی و احمد توکلی نظر خود را در مورد گفت و گوی ملی مطرح کردند.

سرلشکر حسن فیروز آبادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این باره گفت:  گفت و گوی ملی اگر زمینه ساز وحدت ملی و اتفاق بر سر اصول و ارزش های اسلام ناب محمدی و خط راه امام باشد، بسیار مطلوب و مفید است.

وی همچنین در مورد سخنان امام جمعه موقت تهران در مورد برخورد با معترضین و برخی شخصیت ها، اظهار کرد: آقای احمد خاتمی در نماز جمعه به شخص خاصی اشاره نکردند، ایشان فقط  آیه قرآن را خواندند و فرمودند اگر کسی چنین کاری کند  باغی است و حکم باغی این است و منظورشان بر روی فرد خاصی نبود.

همچنین احمد توکلی نیز در  خصوص گفت و گوی ملی گفت: من همیشه از گفت و گو دفاع می کنم. گفت و گوی ملی بسیار کار خوبی است اما مقدماتی هم قبل از این اتفاق باید رعایت شود. یکی از آن مقدمات است است که آقای خاتمی که این موضوع را مطرح کرده اند موضع خود را صریح بگویند.

به گزارش جماران؛ وی در مورد در مورد تریبون نماز جمعه نیز بیان داشت: مهم این است که در برابر یکدیگر انصاف داشته باشیم. اگر انصاف داشته باشیم هر چه می خواهیم بگوییم، بگوییم؛ نباید سخت گرفت و آقای سید احمد خاتمی هم یک مجتهد است که نظر خودش را گفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet