هفته دفاع مقدس
1396/11/17 09:27:26
سرویس اقتصادی
رنجبرزاده خبر داد:

امکان اتمام روند بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس تا پایان بهمن‌ماه / ارسال مستمر مصوبات بودجه‌ای به شورای نگهبان

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از بررسی روند لایحه بودجه ۹۷ تا پایان بهمن‌ماه در خانه ملت خبر داد.
امکان اتمام روند بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس تا پایان بهمن‌ماه / ارسال مستمر مصوبات بودجه‌ای به شورای نگهبان عضو هیئت‌رئیسه مجلس از بررسی روند لایحه بودجه 97 تا پایان بهمن‌ماه در خانه ملت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106761394886.jpg امکان,اتمام,روند,بررسی,لایحه,بودجه,97,در,مجلس,تا,پایان,بهمن‌ماه,/,ارسال,مستمر,مصوبات,بودجه‌ای,به,شورای,نگهبان Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به روند بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس، گفت: در حال حاضر روند بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس و توسط نمایندگان مطلوب و کارشناسی شده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره زمان دقیق اتمام بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و روند فعلی بررسی لایحه بودجه 97 از سوی نمایندگان، پیش‌بینی می‌شود بررسی این لایحه تا پایان بهمن‌ماه در مجلس پایان یابد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: مصوبات مجلس درباره لایحه بودجه 97، به طور مستمر از سوی اداره قوانین پارلمان، به شورای نگهبان ارسال می‌شود تا این شورا درباره آنها اظهارنظر کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون 10 تبصره از 22 تبصره لایحه بودجه 97 در بخش درآمدی به تصویب نمایندگان مجلس رسیده که همه آنها را به شورای نگهبان، جهت اظهارنظر و تطابق با موزاین شرع و قانون اساسی، ارسال کرده‌ایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet