هفته دفاع مقدس
1396/11/18 11:40:51
سرویس فرهنگی
میرزاده مطرح کرد:

افت آموزشی نتیجه تعطیلی مکرر مدارس/ با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکل آلودگی و گرد و غبار را حل کرد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موضوعاتی همچون محیط زیست، گرما، سرما و گرد و غبار که موجب تعطیلی مدارس می‌شود، تصریح کرد: با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکلات را برطرف کرد.
افت آموزشی نتیجه تعطیلی مکرر مدارس/ با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکل آلودگی و گرد و غبار را حل کرد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موضوعاتی همچون محیط زیست، گرما، سرما و گرد و غبار که موجب تعطیلی مدارس می‌شود، تصریح کرد: با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکلات را برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100045181174.jpg افت,آموزشی,نتیجه,تعطیلی,مکرر,مدارس/,با,تعطیلی,مدارس,نمی‌توان,مشکل,آلودگی,و,گرد,و,غبار,را,حل,کرد Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تعطیلی‌های پی در پی مدارس در کشور، گفت: ما در میزان تعطیلی مدارس در آستانه نزدیک شدن به عنوان "شاگرد اولی" هستیم و این درحالی است که متاسفانه غیر از تعطیلات رسمی که در  تقویم رسمی به تعداد بالایی وجود دارد و منجر به تعطیلی مدارس در کشور می‌شود، تعطیلی‌های نانوشته در کشور نیز آن را مضاعف کرده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بطور مثال تعطیلاتی که بر مبنای تصمیم‌گیری‌های شورای یک شهر یا مسئولین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و ... با محوریت موضوعاتی همچون محیط زیست، گرما، سرما و گرد و غبار موجب تعطیلی مدارس می‌شود نیز نیازمند ریشه‌یابی است زیرا بدیهی است با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکلات را برطرف کرد بلکه باید ریشه بحران‌های مختلف از جمله آلودگی، گرد و غبار، سرمازدگی و یخبندان را در کشور شناسایی و برطرف کرد.

وی با بیان اینکه گسست آموزشی با تعطیلی‌های پی درپی مدارس فوق العاده نگران کننده است، افزود: تعطیلی  مدارس مسائل کشور را حل نمی‌کند؛ باید ریشه آلودگی در کشور شناسایی شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه افت آموزشی نتیجه تعطیلی پی‌درپی مدارس است، یادآور شد: تعطیلی‌های نوشته و نانوشته مدارس نیازمند واکاوی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet