هدر موبایل
1396/11/16 18:35:03
سرویس بین الملل
امروز صورت گرفت؛

دیدار رئیس دفتر حافظ منافع مصر با دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل

یاسر عثمان رئیس دفتر حافظ منافع مصر در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس دفتر حافظ منافع مصر با دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل یاسر عثمان رئیس دفتر حافظ منافع مصر در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802100211266974.jpg دیدار,رئیس,دفتر,حافظ,منافع,مصر,با,دستیار,ویژه,رئیس,مجلس,در,امور,بین,الملل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، یاسر عثمان رئیس دفتر حافظ منافع مصر در تهران صبح امروز دوشنبه (۹۶/۱۱/۱۶) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
امیر عبداللهیان در این دیدار با اشاره به برخی تحولات منطقه و بین المللی گفت: ایران و مصر از ظرفیت های فراوانی در زمینه های مختلف برخوردارند که می توان از آن در جهت گسترش مناسبات و کمک به حل مشکلات منطقه ای از طریق تقویت راه حل سیاسی بهره برد.
وی در همین زمینه بر نقش مهم همکاری های پارلمانی تاکید کرد.
طرفین در این دیدار ضمن تاکید بر حقوق مردم فلسطین و ضرورت تمرکز بر راه حل سیاسی در قبال بحرانهای منطقه ای ،برخی مسائل مورد علاقه طرفین را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet