ایام محرم 1398
1396/11/16 18:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آذری جهرمی:

حمایت از کسب و کارهای نوپا صورت نگیرد نمی توان رشد جهشی داشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کند و در این زمینه از ظرفیتهای قانونی استفاده می کنیم.
حمایت از کسب و کارهای نوپا صورت نگیرد نمی توان رشد جهشی داشت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کند و در این زمینه از ظرفیتهای قانونی استفاده می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105663592662.jpg حمایت,از,کسب,و,کارهای,نوپا,صورت,نگیرد,نمی,توان,رشد,جهشی,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد آذری جهرمی روز دوشنبه در حاشیه جلسه علنی شورای شهر مشهد در جمع خبرنگاران افزود: در دیگر کشورها برای توسعه کسب و کارهای نوپا تسهیلات مختلف ارائه می شود اما ما در این زمینه با نهادسازی مشکل داریم.

وی اظهار کرد: در ایران برای نهادسازی کسب و کار نوپا از ظرفیتهای قانونی با عنوان شرکتهای دانش بنیان آزمایشی استفاده شده است.

وی گفت: برای رونق در این بخش باید از قوانین موجود استفاده کرد زیرا تغییر قوانین زمانبر است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: از این رو کارگروهی با عضویت معاونت علمی رئیس جمهوری، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت کار و وزارت ارتباطات تشکیل و موضوعات مرتبط بررسی شد.

آذری جهرمی افزود : پیشنهادی نیز در این زمینه برای ارائه به دولت آماده شده است.

وی اظهار کرد: تا حمایت از کسب و کارهای نوپا صورت نگیرد نمی توان رشد جهشی در کسب و کار داشت لذا باید از همه ظرفیتها برای ارائه تسهیلات به این نوع کسب و کار استفاده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet