ایام محرم 1398
1396/11/16 18:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کلانتری:

وضعیت محیط زیست شکننده است/ ضرورت استفاده از سوخت پاک

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با شکننده توصیف کردن وضعیت محیط زیست کشور گفت: امروز باید به سمت تولید و استفاده از سوخت های پاک رفت.
وضعیت محیط زیست شکننده است/ ضرورت استفاده از سوخت پاک رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با شکننده توصیف کردن وضعیت محیط زیست کشور گفت: امروز باید به سمت تولید و استفاده از سوخت های پاک رفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201706107176571791.jpg وضعیت,محیط,زیست,شکننده,است/,ضرورت,استفاده,از,سوخت,پاک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از محیط زیست، عیسی کلانتری  در آیین افتتاح فاز دوم پالایشگاه غلات زر در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز افزود: امیدواریم جوانان ایرانی گام های موثری در جهت رفع آلودگی بردارند.

معاون رئیس جمهوری ادامه داد: آلودگی، امروز مشکلات بسیاری را ایجاد کرده و مدارس را به تعطیلی کشانده است.

وی گفت: محیط زیست کشور شکننده است و باید در طرح های صنعتی به این مقوله توجه کرد. کلانتری خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مجموعه تولیدی زر این مهم براساس گزارش ها مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات نیز در این مراسم گفت: برای کمک به تولید اقداماتی در دستور کار قرار دارد. علی صالح آبادی افزود: رقابت پذیری نیاز به صادرات دارد و برای پیشرفت اقتصای کشور باید کیفیت مناسب داشته باشیم.

وی ادامه داد: علاوه بر کیفیت، قیمت محصول در رقابت پذیری نقش تاثیرگذار دارد. وی یادآور شد: مجموعه زر جزو مجموعه های خوب تولیدی است که با رویکرد صادرات تلاش می کند و اشتغال را توسعه می دهد.

بهره برداری از دو طرح بزرگ صنعتی شامل تصفیه خانه مدرن صنعتی و طرح توسعه فاز دوم تولید فرکتوز در پالایشگاه غلات گروه صنعتی و پژوهشی زر از دیگر پروژه های افتتاحی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در پنجمین روز از دهه فجر صورت گرفت.

کلنگ زنی احداث نیروگاه برق با سوخت بیوگاز و بیواتانول برای نخستین بار در کشور از دیگر برنامه های سفر یک روزه ستاری، کلانتری و شمخانی به استان البرز بود.

فاز نخست پالایشگاه غلات زر سال گذشته با حضور رییس جمهوری افتتاح شده بود.

پروژه های افتتاحی در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز با سرمایه گذاری ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی و در مدت ۴۵ ماه اجرا شده و ۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم نیز ایجاد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet