ایام محرم 1398
1396/11/16 19:01:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی:

نسبت به نسل جوان و آگاه کردن آنان در برابر تبلیغات دشمن وظیفه داریم

عضو جامعیت روحانیت مبارز گفت: ما نسبت به نسل جوان وظیفه داریم چرا که دشمن روی آنها کار می‌کند پس ما باید به عنوان یک تکلیف در برابر جوانان و خود انقلاب به آگاه‌سازی جوانان مشغول شویم.
نسبت به نسل جوان و آگاه کردن آنان در برابر تبلیغات دشمن وظیفه داریم عضو جامعیت روحانیت مبارز گفت: ما نسبت به نسل جوان وظیفه داریم چرا که دشمن روی آنها کار می‌کند پس ما باید به عنوان یک تکلیف در برابر جوانان و خود انقلاب به آگاه‌سازی جوانان مشغول شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/82091.jpg نسبت,به,نسل,جوان,و,آگاه,کردن,آنان,در,برابر,تبلیغات,دشمن,وظیفه,داریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با اشاره به مفاهیم موجود در واژه اربعین اظهار کرد: کاری که ما برای برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام می‌دهیم مستند به دلایلی فرهنگی و اسلامی است که معانی خاص خود را دارد.

وی با بیان اینکه ما معتقدیم که نسبت به نسل جوان انقلاب وظیفه داریم، اظهار کرد: ما باید به شکلی به آگاه‌سازی آنان بپردازیم که این را هم در نظر داشته باشیم که دشمن روی آنان کار می‌کند پس باید در برابر آنان و خود انقلاب احساس تکلیف کنیم و اگر این کار را نکنیم و سرمایه‌مان را که از نسل اول انقلاب بر جای مانده است، حفظ نکنیم شاید گناهمان کمتر از کسانی که گلوله‌شان سینه جوانان ما را شکافت، نباشد.

عضو جامعه روحانیت مبارز افزود: سرمایه این انقلاب با خون شهدا جمع شده است که هنوز هم همرزمانشان باقی مانده‌اند و ایستاده میمرند و ما نیز بر خوان پربرکت این عزیزان نشسته‌ایم و استفاده می‌کنیم پس نباید نسبت به آگاه‌سازی جوانان بی‌تفاوت باشیم.

به گزارش ایسنا، تقوی در پایان با بیان اینکه اندیشه و تفکر امام باید به عنوان یک مکتب شناخته شود، اظهار کرد: محور ایام‌الله دهه فجر بعد از اسلام، امام راحل است چراکه امام (ره) این مسیر را به ما نشان داد و ما هر چه داریم از امام، ولایت فقیه و شخص رهبری انقلاب داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet