هفته دفاع مقدس
1396/11/16 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در برنامه ششم توسعه اتفاق می افتد؛

تصویب ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی توسط وزارت نفت

مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز وزارت نفت گفت: در برنامه ششم توسعه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی در سطح کشور برای وزارت نفت مصوب شد.
تصویب ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی توسط وزارت نفت مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز وزارت نفت گفت: در برنامه ششم توسعه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی در سطح کشور برای وزارت نفت مصوب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604101185318780.jpg تصویب,۲۵۰۰,میلیارد,تومان,برای,اجرای,طرح‌های,عمرانی,توسط,وزارت,نفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن امیریان در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان دشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت بر اساس قانون می‌تواند به مراکز دانشگاهی دولتی، مراکز درمانی، بهزیستی، آموزش و پرورش و تمام پروژه های روستایی کمک کند.

وی افزود: در همین راستا در برنامه ششم توسعه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی کشور تصویب شده که سالانه ۵۰۰ میلیارد تومان به شرط تخصیص کار عمرانی انجام می‌شود.

مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز با بیان اینکه طرح‌های زیادی در کشور توسط وزارت نفت در دست اجرا است گفت: در حال حاضر ۲۸۰ طرح عام المنفعه فعال توسط وزارت نفت در دست اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی طرح موفقی به صورت پایلوت در مناطق محروم استان بوشهر اجرا کردیم که بر این اساس ماندگاری پزشکان افزایش یافت و رضایت‌مندی مردم نیز بالا رفت.

امیریان بیان کرد: بر همین اساس سه بیمارستان عسلویه، کنگان و جم به عنوان بیمارستان معین نفت مشخص شدند وبا آمدن دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی وتنگستان به مجلس و درخواست ایشان از سه وزیر نفت، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موافقت صورت گرفته بیمارستان زینبیه خورموج نیز به عنوان بیمارستان معین نفت معرفی شد.

وی گفت: با معرفی این بیمارستان به عنوان بیمارستان معین نفت زمینه رشد و توسعه درمان بیمارستان افزایش یافت و انشاالله مشکل پزشکان متخصص بیمارستان نیز مرتفع خواهد شد.

به گزارش مهر، امیریان از کمک ۲۵ میلیارد ریالی وزارت نفت به بیمارستان زینبیه خورموج خبر داد و یادآور شد: برخی از این کمک ها انجام شده و به‌زودی نیز مابقی اعتبارات تزریق خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet