ایام محرم 1398
1396/11/17 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

«ترزا می» به انتقاد ترامپ از نظام بهداشت کشورش واکنش نشان داد

سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که «ترزا می» در واکنش به ورشکسته خواندن سازمان بهداشتی انگلیس توسط رئیس جمهور آمریکا گفته است که به نظام سلامت کشورش افتخار می کند.
«ترزا می» به انتقاد ترامپ از نظام بهداشت کشورش واکنش نشان داد سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که «ترزا می» در واکنش به ورشکسته خواندن سازمان بهداشتی انگلیس توسط رئیس جمهور آمریکا گفته است که به نظام سلامت کشورش افتخار می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100136681575.jpg «ترزا,می»,به,انتقاد,ترامپ,از,نظام,بهداشت,کشورش,واکنش,نشان,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از رویترز، سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می کند.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس در این باره اعلام کرد: اعتبارات نظام سلامت در بهترین شرایط خود قرار داشته و در بودجه نیز جزء اولویت ها قرار داشته است.

به گزارش مهر، لازم به ذکر است، رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پیش، تظاهرات مردم انگلیس علیه بحران سازمان خدمات بهداشت ملی این کشور را بهانه ای یافت تا با طرح درمان عمومی پیشین آمریکا به مقابله برخیزد. وی در توئیت خود نظام سلامت انگلیس را ورشکسته و ناکارآمد توصیف کرده بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet