ایام محرم 1398
1396/11/17 08:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران:

آتش در ساختمان وزارت نیرو بعد از ۲۰ ساعت همچنان شعله‌ور است/ تخلیه ساختمان‌های مجاور

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو در خیابان ولیعصر (عج)خبر داد و گفت:‌بیش از ۱۴۰ آتش‌نشان از روز گذشته تا کنون مشغول اطفای حریق هستند.
آتش در ساختمان وزارت نیرو بعد از ۲۰ ساعت همچنان شعله‌ور است/ تخلیه ساختمان‌های مجاور مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو در خیابان ولیعصر (عج)خبر داد و گفت:‌بیش از 140 آتش‌نشان از روز گذشته تا کنون مشغول اطفای حریق هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701106762332881.jpg آتش,در,ساختمان,وزارت,نیرو,بعد,از,۲۰,ساعت,همچنان,شعله‌ور,است/,تخلیه,ساختمان‌های,مجاور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ داوری ، اظهار داشت: طبقه منفی 4 یک ساختمان اداری در میدان ولیعصر(عج) روز گذشته دچار حریق شد که با توجه به اینکه قسمت بایگانی ساختمان بود، این حریق همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه حدود 20 ساعت از عملیات اطفای حریق این ساختمان می‌گذرد، گفت: بیش از140 آتش‌نشان از روز گذشته تا کنون در حال اطفای حریق بودند و ایستگاه‌های آتش‌نشانی در محل حادثه حضور داشته‌اند.

داوری بیان داشت: آتش هنوز اطفاء نشده است و دستور تخلیه ساختمان‌های مجاور نیز داده شده است.

به گزارش فارس،مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا احتمال ریزش ساختمان وجود دارد،‌گفت: در وضعیت ساختمان تغییری مشاهده نشده است و تا کنون احتمال ریزش ساختمان نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet