هدر موبایل
1396/11/17 09:48:00
سرویس سیاسی
جلیلی شیشوانی:

حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب ضرورت همیشگی برای مردم و مسئولان است

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران راهبردها و اهداف را به خوبی تعریف کرده، گفت: حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب ضرورت همیشگی برای مردم و مسئولان است.
حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب ضرورت همیشگی برای مردم و مسئولان است نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران راهبردها و اهداف را به خوبی تعریف کرده، گفت: حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب ضرورت همیشگی برای مردم و مسئولان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710106612863073.jpg حراست,از,اهداف,و,آرمان‌های,انقلاب,ضرورت,همیشگی,برای,مردم,و,مسئولان,است Icana

علی جلیلی شیشوانی در گفت‌‎وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: مردم در دهه فجر سال 57 به طور واقعی فجر آفرینی کردند، زیرا به درجه‌ای از یقین رسیده بودند تا روزهایی خلق کنند که ایام الله نام گرفته است.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روزهای خدایی به گونه‌ای خَلق شده‌اند که با آن‌ها خُلق می‌گیریم و اکنون بعد از حدود 4 دهه به این روزها افتخار می‌کنیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران راهبردها و اهداف را به خوبی تعریف کرده بود و پیش بینی‌های لازم نیز برای رسیدن به آن ها انجام شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب حرکت می‌کنیم به اهداف انقلاب نزدیک می‌شویم و حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب ضرورت همیشگی برای مردم و مسئولان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet