هفته دفاع مقدس
1396/11/17 09:47:32
سرویس صحن
نعمتی در تذکرآیین نامه ای مطرح کرد:

انتقاد از توییت معاون رییس جمهور درباره بررسی بودجه در مجلس/دکتر لاریجانی: دولت لایحه منقحی به مجلس ارائه نداده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از توئیت پراکنی یکی از معاونین رئیس جمهور تاکید کرد: دولت لایحه منقحی به مجلس ارائه نداده است.
انتقاد از توییت معاون رییس جمهور درباره بررسی بودجه در مجلس/دکتر لاریجانی: دولت لایحه منقحی به مجلس ارائه نداده است رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از توئیت پراکنی یکی از معاونین رئیس جمهور تاکید کرد: دولت لایحه منقحی به مجلس ارائه نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104712965551.jpg انتقاد,از,توییت,معاون,رییس,جمهور,درباره,بررسی,بودجه,در,مجلس/دکتر,لاریجانی:,دولت,لایحه,منقحی,به,مجلس,ارائه,نداده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 17 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند 11 ماده 24 آئین نامه داخلی مجلس عنوان کرد: هیات رئیسه مجلس مسئول حفظ شان، منزلت و اقتدار مجلس است و دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان باید به واسطه هیات رئیسه انجام شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه با وجود اینکه این روزها شاهد حضور نمایندگان در صحن علنی مجلس برای بررسی لایحه بودجه هستیم یکی از معاونین رئیس جمهور با توئیت پراکنی منزلت مجلس و جایگاه و اقتدار مجلس را خدشه دار می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شب گذشته این معاون رئیس جمهور در توئیتی نوشته است که امروز کمیسیون تلفیق و مجلس به بهانه تصویب بودجه میدان دار بهم ریختن قواعد اداره امور کشور شده و همه چیز را تغییر داده اند.

وی گفت: متاسفیم این عزیزان باید کار خود را انجام می دادند و حالا که مجلس وارد شده و ایراداتی که به صورت جدی به لایحه وارد است را اصلاح می کند شاهد توئیت پراکنی و خدشه دار شدن جایگاه و شان مجلس هستیم.

بهروز نعمتی از هیات رئیسه مجلس خواست با دفاع از زحمات نمایندگان در جریان بررسی لایحه بودجه به دولت در این زمینه تذکر دهد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر عنوان کرد: نمی دانم کدام معاون رئیس جمهور چنین توئیتی را منتشر کرده است، کار نادرستی انجام داده اند، مگر خیلی لایحه منقحی ارائه کرده اند که اکنون مجلس آن را بهم ریخته است.

وی تاکید کرد: به هر حال کمیسیون تلفیق و دیگر نمایندگان زحمت کشیده اند تا لایحه درست شود، کجای این لایحه را مجلس بهم ریخته است. شاکله بودجه موجود است و آنجایی که اشکال بوده را اصلاح کردیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب موارد اصلاحی زمانی که دولت اظهارنظر می کند با موافقت نماینده دولت روبه رو هستیم، موارد کمی با مخالفت دولت مواجه هستیم مجلس چیزی را بهم نزده است و این حرف نادرست است.

نوبخت: با معاون رئیس جمهور صحبت می کنم

سخنگوی دولت در جریان رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه با اشاره به تذکر نعمتی عنوان کرد: من با معاون رئیس جمهور صحبت می کنم.

نوبخت ادامه داد: باید از ادبیاتی استفاده کنیم که خدشه به شان کسی وارد نشود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet