ایام محرم 1398
1396/11/17 11:06:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادری:

دولت دستاورد ۴ سال گذشته خود را برای ثابت نگه‌داشتن قیمت ارز از دست ندهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دولت باید با کسب درآمدهای پایدار، نرخ ارز را کنترل کند.
دولت دستاورد ۴ سال گذشته خود را برای ثابت نگه‌داشتن قیمت ارز از دست ندهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دولت باید با کسب درآمدهای پایدار، نرخ ارز را کنترل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102509530893.jpg دولت,دستاورد,۴,سال,گذشته,خود,را,برای,ثابت,نگه‌داشتن,قیمت,ارز,از,دست,ندهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شهاب نادری  اظهار کرد: متاسفانه درحالی که دولت ماه‌های اولیه دوره جدید خود را می‌گذراند شاهدیم که قیمت ارز روز به روز گران‌تر می‌شود و قولی که برای ثابت نگه داشتن قیمت ارز داده بودند محقق نشده است.

وی با بیان اینکه عدم کنترل نرخ ارز موجب گرفتاری برای مردم می‌شود، گفت: این مساله مشکلاتی را در حوزه اقتصاد به وجود می‌آورد و زندگی مردم را از جهات مختلف تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: امیدواریم تیم اقتصادی دولت بتواند برای ثابت نگه داشتن قیمت ارز اقدام موثری انجام دهد تا مردم بیش از این با مشکل مواجه نشوند.

به گزارش ایسنا،،نماینده مردم پاوه در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای دولت در چهار سال گذشته، ثابت نگه داشتن قیمت ارز بود اما اگر این روند ادامه پیدا نکند این دستاورد دولت از بین خواهد رفت لذا امیدواریم دولت با کسب درآمدهای پایدار امکان کنترل نرخ ارز را پیدا کند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet