ایام محرم 1398
1396/11/17 14:57:44
سرویس فرهنگی
یوسفی:

برای جبران عقب ماندگی دانش‌آموزان خوزستانی از تلویزیون استفاده شود

نماینده مردم اهواز در مجلس با انتقاد از تعطیلی مکرر مدارس در استان‌هایی مانند تهران و خوزستان، گفت: جبران عقب‌ماندگی آموزشی دانش‌آموزان خوزستانی با تدابیری مانند استفاده از تلویزیون و... ضروری است.
برای جبران عقب ماندگی دانش‌آموزان خوزستانی از تلویزیون استفاده شود نماینده مردم اهواز در مجلس با انتقاد از تعطیلی مکرر مدارس در استان‌هایی مانند تهران و خوزستان، گفت: جبران عقب‌ماندگی آموزشی دانش‌آموزان خوزستانی با تدابیری مانند استفاده از تلویزیون و... ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103079754542.jpg برای,جبران,عقب,ماندگی,دانش‌آموزان,خوزستانی,از,تلویزیون,استفاده,شود Icana

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تعطیلی مکرر مدارس در کشور به ویژه در استان‌هایی مانند تهران و خوزستان، گفت: این تعطیلات در روند آموزشی دانش‌آموزان تاثیرات نامطلوبی دارد و نشان‌دهنده عملکرد نامناسب دستگاه‌های ذیربط درخصوص رفع مشکلات محیط زیست است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آلودگی هوا در شهرهایی مانند خوزستان در سلامت دانش‌آموزان که جزء گروه‌های حساس هستند تاثیرگذار است؛ اگرچه با تعطیلی مدارس از آسیب رسیدن به دانش‌آموزان جلوگیری می‌شود اما نمی‌توان موضوعات آموزشی آنان را نادیده گرفت چرا که مدت زمان حضور بچه‌ها در مدارس کاهش یافته و  آموزش‌ها را به صورت استاندارد به آنان ارائه نمی‌شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای برطرف کردن این مشکلات محیط زیست باید راهکاری پیش‌بینی کند چرا که تا زمانی که مشکل اصلی حل نشود نمی‌توان برای آموزش وپرورش و تعطیلی مدارس راه‌ چاره‌ای یافت؛ متاسفانه ساختاری هدفمند در وزارتخانه‌ها برای مشکلات محیط زیستی کشور دیده نمی شود.

وی اظهار کرد: اگرچه برای آموزش هیچ مکانی بهتر از مدارس نیست اما برای جبران عقب ماندگی دانش‌آموزان در فرآیند آموزش وزارتخانه آموزش وپروش باید تدابیری مانند استفاده از تلویزیون، برگزاری کلاس‌های جبرانی و.. پیش‌بینی کند.

به گزارش خانه ملت، به دنبال افزایش پدیده گرد و غبار در استان خوزستان در ماه‌های اخیر ساعت‌های تحصیلی دانش‌آموزان خوزستانی به شدت کاهش یافته که این موضوع مشکلات بسیاری را برای سیستم آموزشی استان ایجاد کرده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet