هفته دفاع مقدس
1396/11/18 10:14:00
سرویس اقتصادی
افتخاری:

آزادسازی نرخ بلیت هواپیما به ارتقاء کیفیت خدمات دهی منجر نشد / دیگر مماشاتی با تخلفات شبکه حمل و نقل هوایی نمی شود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت نظارت مستمر کمیسیون متبوعش بر عملکرد ناوگان هوایی کشور، گفت: دیگر مماشاتی با تخلفات شبکه حمل و نقل هوایی نمی شود.
آزادسازی نرخ بلیت هواپیما به ارتقاء کیفیت خدمات دهی منجر نشد / دیگر مماشاتی با تخلفات شبکه حمل و نقل هوایی نمی شود عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت نظارت مستمر کمیسیون متبوعش بر عملکرد ناوگان هوایی کشور، گفت: دیگر مماشاتی با تخلفات شبکه حمل و نقل هوایی نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105386343991.jpg آزادسازی,نرخ,بلیت,هواپیما,به,ارتقاء,کیفیت,خدمات,دهی,منجر,نشد,/,دیگر,مماشاتی,با,تخلفات,شبکه,حمل,و,نقل,هوایی,نمی,شود Icana

محمدمهدی افتخاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی زمزمه ها در خصوص تاثیرپذیری نرخ بلیت هواپیما از افزایش قیمت نفت، گفت: کاهش یا افزایش قیمت نفت در حوزه های مختلف آن گونه که در کشورهای دیگر تاثیرگذار است در کشور ما تاثیری ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما بدون توجه به ارتقا کیفیت خدمات رسانی به مردم، افزود: فضای فرودگاه ها و وضعیت ناوگان هوایی کشور برای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما باید بهبود یابد.

سازمان هواپیمایی در خصوص ظرفیت ها و کمبود های ناوگان هوایی کشور شفاف سازی کند

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مسئولان سازمان هواپیمایی باید در خصوص ظرفیت ها و کمبود های ناوگان هوایی کشور شفاف سازی کنند، تصریح کرد: آزادسازی نرخ بلیت ها باید منوط به بهبود خدمات دهی و امکانات باشد در غیر این صورت این شیوه هم موثر نخواهد بود.

افتخاری با اشاره به نارضایتی های عدیده ای که از گرانی بلیت ها و عدم ارتقا کیفیت خدمات دهی به مردم ایجاد شده است، افزود: سازمان هواپیمایی برای کاهش این حجم از نارضایتی ها باید با شفاف سازی کمبودهای ناوگان هوایی رفع مشکلات این حوزه را رقم بزند.

جلوی سواستفاده و اجحاف به مردم باید گرفته شود

وی با بیان اینکه در کنار همه مشکلات موجود در ناوگان هوایی کشور برخی سواستفاده ها و احجاف به مردم نیز صورت می گیرد، گفت: متاسفانه یک عده با خرید بلیت ها و فروش آن با قیمت های گزاف بر این نارضایتی ها دامن می زنند.

این نمانیده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از نبود نظارت کافی در خرید و فروش بلیت هواپیما، تصریح کرد: باید با تشدید نظارت ها از احجاف در حق مردم جلوگیری شود.

افتخاری با بیان اینکه زیرساخت های شبکه حمل و نقل هوایی کشور همسو با آزادسازی نرخ ها نیست، افزود: کمیسیون عمران مجلس به مشکلات شبکه حمل و نقل هوایی کشور ورود کرده و با نظارت مستمر بر آن پیگیر بهبود اوضاع است.

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون عمران مجلس دیگر مماشاتی با تخلفات شبکه حمل و نقل هوایی نخواهد داشت، گفت: گفتاردرمانی با مشکلات این حوزه جواب نمی دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تمام پیگیری های کمیسیون عمران مجلس در حوزه ناوگان هوایی برای احقاق حق مردم و بهبود شرایط این شبکه حمل و نقلی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet