ایام محرم 1398
1396/11/17 15:00:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی خبر داد:

سوال از رییس جمهور مجددا کلید خورد

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که سوال از رییس‌جمهور با ۷۶ امضا به این کمیسیون ارجاع شده است.
سوال از رییس جمهور مجددا کلید خورد نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که سوال از رییس‌جمهور با ۷۶ امضا به این کمیسیون ارجاع شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108303011723.jpg سوال,از,رییس,جمهور,مجددا,کلید,خورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدفرید موسوی اظهار کرد: پیش از این سوال از رییس‌جمهور در مورد موسسات مالی و اعتباری از سوی برخی نمایندگان مطرح شده بود که مسکوت گذاشته شد اما رایزنی‌ها ادامه داشت و نهایتا بعدازظهر دیروز (دوشنبه) هیات رییسه مجلس این سوال را با ۷۶ امضا به کمیسیون اقتصادی ارجاع کرد.

وی افزود: کمیسیون طبق ماده ۲۱۲ موظف است سوال را با حضور نماینده رییس‌جمهور و سوال‌کنندگان بررسی کند و نهایتا اگر سوال‌کنندگان قانع نشدند و بر طرح سوال خود اصرار کردند، سوال از رییس‌جمهور به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.

به گزارش ایسنا، طبق ماده ۲۱۲ آیین‌نامه داخلی مجلس، یک هفته مهلت برای بررسی سوال از رییس‌جمهور در کمیسیون تعیین شده و پس از یک هفته چنانچه هنوز حداقل یک چهارم کل نمایندگان مجلس از سوال خود منصرف نشده باشند رییس مجلس موظف است در اولین جلسه سوال آنان را قرائت و برای رییس‌جمهور ارسال کند.

همچنین طبق ماده ۲۱۳ آیین‌نامه داخلی مجلس، رییس‌جمهور موظف است ظرف یک ماه از تاریخ دریافت سوال در جلسه علنی مجلس حضور یابد و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet