ایام محرم 1398
1396/11/17 15:49:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار اشتری:

جرائم خشن در کشور 5 درصد کاهش یافته است

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش ۵ درصدی جرائم خشن در کشور خبر داد.
جرائم خشن در کشور 5 درصد کاهش یافته است فرمانده نیروی انتظامی از کاهش 5 درصدی جرائم خشن در کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101589600775.jpg جرائم,خشن,در,کشور,5,درصد,کاهش,یافته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران در بجنورد اظهار کرد: در مرزهای کشور آمادگی خوبی وجود دارد و تجهیزات مناسبی نیز در اختیار داریم.

وی با تاکید بر انسداد مرزهای کشور، افزود: با استفاده از وسایل الکترونیکی انسداد مرزها انجام شده و مرزها را به طور هوشمندانه کنترل می شود.

سردار اشتری با اشاره به اینکه کشف جرائم مختلف در کشور افزایش یافته است، عنوان کرد: کشفیات مواد مخدر طی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه کاهش سرقت و جرائم مهم امسال در مقایسه با سال گذشته حاکی از تلاش کارکنان ناجا و همکاری مردم با پلیس است، گفت: در برخی از بخش‌ها کاستی هایی داریم که تلاش می شود آنها را برطرف کنیم.

اشتری با اشاره به کاهش 5 درصدی جرائم خشن در کشور، یادآورشد: خراسان شمالی جزء سه استان کم حادثه به لحاظ جرائم خشن است.

وی با اشاره به تصادفات جاده ای، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری مردم و پلیس و همت مسئولان و خودروسازان نگرانی های ناشی ازحوادث جاده ای کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، اشتری وضعیت امنیتی و انتظامی خراسان شمالی را خوب ارزیابی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet