هفته دفاع مقدس
1396/11/17 16:16:51
سرویس سیاسی
رحیمی جهان‌آبادی:

اختلافات بین دموکرات ها و ترامپ ناشی از عدم آگاهی سیاسی ترامپ از شرایط آمریکا است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: ترامپ که بعنوان یک شخصیت اقتصادی شناخته می شود، در حد ریاست جمهوری آمریکا مناسب نیست و ممکن است ایالات متحده رابه ناکجا آباد بکشاند.
اختلافات بین دموکرات ها و ترامپ ناشی از عدم آگاهی سیاسی ترامپ از شرایط آمریکا است عضو هیأت رئیسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: ترامپ که بعنوان یک شخصیت اقتصادی شناخته می شود، در حد ریاست جمهوری آمریکا مناسب نیست و ممکن است ایالات متحده رابه ناکجا آباد بکشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101092071874.jpg اختلافات,بین,دموکرات,ها,و,ترامپ,ناشی,از,عدم,آگاهی,سیاسی,ترامپ,از,شرایط,آمریکا,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص وجود تنش هایی میان دموکرات ها و ترامپ بعد از روی کار آمدن گفت: ترامپ در آمریکا تنها با دموکرات ها مشکل ندارد بلکه مشکل ترامپ با ساختار تصمیم گیری عقلانی و منطقی و با قانون آمریکا و مردم آمریکا می باشد.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی افزود: این چالش هایی که جامعه آمریکا و مردم آمریکا با آن مواجه است ناشی از به کرسی نشاندن شخصیتی است که از عالم سیاست و دموکراسی هیچ آگاهی ندارد وشناخت  و اشرافیت سیتمی از آ؛مریکا ندارد و تنها یک فرد بیزینس من و تاجر است.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ترامپ که بعنوان یک شخصیت اقتصادی شناخته می شود، در حد ریاست جمهوری آمریکا مناسب نیست و ممکن است ایالات متحده رابه ناکجا آباد بکشاند.

این نماینده مجلس در دوره دهم اضافه کرد: مردم جهان تقاص اشتباه بزرگ مردم آمریکا در انتخاب ترامپ را پرداخت   می کنند. در کنار دموکرات ها، حتی جمهوری خواهان نیز بسیاری از منافع خود را در خطر می بینند و ممکن است جایگاه خود در کنگره و سنا را به رقیبان سنتی خود یعنی دموکرات در انتخابات پیش رو واگذار کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بنابراین بسیاری از مقامات دموکرات و حتی جمهوری خواه خواهان عقب نشینی ترامپ از برخی تصمیمات غیر اصولی و غیر قانونی می باشند چراکه این تصمیمات منافع آمریکا را نشانه گرفته و باعث خدشه دار شدن اعتبار آمریکا در جهان  است./

پایان خبر

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet