هدر موبایل
1396/11/18 10:30:58
سرویس استان ها

دعوت مجمع نمایندگان مازندران برای حضورحداکثری در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

یوم الله ۲۲بهمن درراه است و باردیگر گلبانگ الله اکبر در جای جای ایران اسلامی و انقلابی طنین انداز خواهد شد .
دعوت مجمع نمایندگان مازندران برای حضورحداکثری در راهپیمایی یوم الله 22بهمن یوم الله 22بهمن درراه است و باردیگر گلبانگ الله اکبر در جای جای ایران اسلامی و انقلابی طنین انداز خواهد شد . https://cdn.icana.ir/d/019/201702105384434249.jpg دعوت,مجمع,نمایندگان,مازندران,برای,حضورحداکثری,در,راهپیمایی,یوم,الله,22بهمن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران ضمن شکرگذاری نعمت جمهوری اسلامی به درگاه حضرت باریتعالی ،یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر را ارج نهاده، مقام شامخ آنهارا شایسته تکریم و تجلیل می داند.

یوم الله 22بهمن از آن جهت اهمیت دارد که در این روز تاریخی سرنوشت ملت ستمدیده ایران برای استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی رقم خورده است.

بی تردید حضور موثر و  نقش مردم دیندار استان مازندران در پیروزی انقلاب اسلامی فراموش شدنی نیست و مردم انقلابی دیار علوبان همچنان برای حفظ دستآوردهای  انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند.

مجمع نمایندگان استان مازندران درمجلس شورای اسلامی یوم الله 22 بهمن را که عید ملی و انقلابی ملت بزرگ ایران است را روز رهایی ملت از یوغ استکبار ، روز خودباوری و روز نصرت الهی می داند و تداوم ارزش ها و آرمان های این روز الهی را تجدید میثاق با مقام معظم رهبری می داند  

نمایندگان مردم ولایتمدار و شهیدپرور مازندران درخانه ملت همه اقشار و آحاد ملت انقلابی را به شرکت در راهپیمایی 22بهمن دعوت می نمایند و رجاء واثق داریم که حضور گسترده و  شورانگیز امت وفادار و بصیر موجب همگرایی ملی و انقلابی و یاس دشمنان بویژه امریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب خواهد شد.

مجمع نمایندگان استان مازندران شکر نعمت جمهوری اسلامی را خدمتگزاری بی منت و مستمر به مردم فهیم و صبور می داند و ضمن اینکه خود را موظف به محاسبه عملکرد و خدمت جهادی می داند از همه قوا ونهادها می خواهد برای رفع کاستی ها و توسعه عادلانه مناطق و پیگیری مشکلات اقشارمستضعف  بویژه جوانان تلاش مضاعف داشته باشند.   

مجمع نمایندگان استان مازندران
دهه فجر انقلاب اسلامی سال1396

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet