ایام محرم 1398
1396/11/18 15:12:00
سرویس اقتصادی
حیدری:

هیچ کالایی تا پایان فروردین در کشور گران نمی‌شود / نهادهای امنیتی گلوگاه های دلالی را شناسایی کنند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:تمهیداتی فراهم شده که تا پایان فروردین‌ماه هیچ کالایی در کشور گران نشود، همچنین در نمایشگاه های بهاره برای خرید کالاها ۱۰ الی ۱۵ درصد تخفیف داده شود .
هیچ کالایی تا پایان فروردین در کشور گران نمی‌شود / نهادهای امنیتی گلوگاه های دلالی را شناسایی کنند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:تمهیداتی فراهم شده که تا پایان فروردین‌ماه هیچ کالایی در کشور گران نشود، همچنین در نمایشگاه های بهاره برای خرید کالاها 10 الی 15 درصد تخفیف داده شود . https://cdn.icana.ir/d/019/201610103120828518.jpg هیچ,کالایی,تا,پایان,فروردین,در,کشور,گران,نمی‌شود,/,نهادهای,امنیتی,گلوگاه,های,دلالی,را,شناسایی,کنند Icana

غلامرضا حیدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضررت تنظیم بازار در ایام عید نوروز، گفت: تمهیداتی فراهم شده که تا پایان فروردین هیچ کالایی در کشور گران نشود، همچنین نمایشگاه بهاره نیز برگزار شود که در این نمایشگاه ها برای خرید کالاها 10 الی 15 درصد تخفیف داده شود که امیدوارم مسئولان به این وعده خود عمل کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: در تمام دنیا در زمان اعیاد مایحتاج عمومی، ارزاق و پوشاک به صورت سیستمی کاهش می یابد، اما در ایران تهیه ارزاق در این ایام یک دغدغه برای مردم است.

نگرانی وزارت جهاد کشاورزی از روی دست ماندن مرکبات

حیدری ادامه داد: با توجه به اینکه این مسائل و تهیه مایحتاج اولیه به امنیت و رفاه ملی مربوط می شود شورای عالی امنیت ملی و دستگاه های اطلاعاتی باید جلوی اقدامات سوء استفاده گران را بگیرند البته این به معنای برخوردهای قهری نیست، بلکه این نهادها باید به گلوگاه های دلالی سریعتر دست پیدا کنند تا این افراد نتوانند هیچ گونه سوء استفاده ای از افزایش تقاضای مردم انجام دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه تنظیم بازار در ایام عید برعهده وزارت جهاد کشاورزی است، تصریح کرد: معاونت وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده که به میزانی مرکبات در کشور وجود دارد که نگران این هستند که روی دست بماند، البته امیدواریم که این موضوع و این وفور محصولات برای استفاده مردم با قیمت مناسب در عمل محقق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet