هدر موبایل
1396/11/18 08:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زرآبادی خبر داد:

احتمال تعیین ۴ نوع مالیات برای انواع سیگار

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به ارجاع مجدد لایحه عوارض سیگار برای بازنگری به کمیسیون تلفیق مجلس تاکید کرد: مجلس درصدد افزایش عوارض و مالیات سیگار است.
احتمال تعیین ۴ نوع مالیات برای انواع سیگار عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به ارجاع مجدد لایحه عوارض سیگار برای بازنگری به کمیسیون تلفیق مجلس تاکید کرد: مجلس درصدد افزایش عوارض و مالیات سیگار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609108896456845.jpg احتمال,تعیین,۴,نوع,مالیات,برای,انواع,سیگار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمیده زرآبادی گفت: چهار نوع سیگار در کشور وجود دارد که شامل تولید داخل، تولید مشترک، تولید داخل با نشان بین المللی و در نهایت وارداتی است که هم اکنون در جلسه ای که در حال برگزاری است به دنبال راهی هستیم تا برای هر کدام از انواع سیگارها، عوارض جداگانه ای تعیین کنیم. 

وی با بیان این که افزایش عوارض سیگار تنها راه کاهش مصرف دخانیات در کشور نیست، اظهار کرد: افزایش مالیات به تنهایی بازندارنده نیست و باید دستگاه های متولی نظیر وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش نیز سیاست های مقابله با مصرف سیگار را به اجرا در آورند. این که ترکیه با افزایش مالیات توانسته درصد زیادی از مصرف سیگار در کشور خود بکاهد، تنها در نتیجه افزایش مالیات نیست و قطعا دولت از راهکارهای دیگری نیز بهره جسته و نهادهای مرتبط وارد گود شده اند.

به گزارش سلامت آنلاین،عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: هم اکنون با سایر اعضا کمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی راهکارهای لازم در جهت افزایش عوارض سیگار هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet