هفته دفاع مقدس
1396/11/18 14:04:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شمخانی:

ستاد اجرائی فرمان امام مکمل بخش خصوصی باشد نه رقیب آن

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ستاد اجرائی نهادی است پربرکت که به فرمان امام راحل(ره) تشکیل شد و ناشی از عمق دید و هوشمندی ایشان در پایه‌گذاری مجموعه‌ای است که هدف آن خدمت رسانی به محرومان و خدمت عام المنفعه است که فارغ از دولت‌ها به صورت متمرکز ماموریت خدمت رسانی به مردم را پیوسته پیگیری کند.
ستاد اجرائی فرمان امام مکمل بخش خصوصی باشد نه رقیب آن نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ستاد اجرائی نهادی است پربرکت که به فرمان امام راحل(ره) تشکیل شد و ناشی از عمق دید و هوشمندی ایشان در پایه‌گذاری مجموعه‌ای است که هدف آن خدمت رسانی به محرومان و خدمت عام المنفعه است که فارغ از دولت‌ها به صورت متمرکز ماموریت خدمت رسانی به مردم را پیوسته پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101562285135.jpg ستاد,اجرائی,فرمان,امام,مکمل,بخش,خصوصی,باشد,نه,رقیب,آن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ دریابان علی شمخانی صبح روز چهارشنبه و هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در مجموعه ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) در جمع مدیران و کارکنان این ستاد افزود: اقدامات گسترده این نهاد ارزشمند پشتیبانی از ارکان مهم و معنوی برخاسته از انقلاب اسلامی است که در مجموع موجب حمایت مستقیم و غیر مستقیم از محرومان و مستضعفان به عنوان ستون‌های اصلی این انقلاب می‌شود.

وی گفت: ستاد اجرائی باید مکمل سیاست‌های اقتصادی دولت و بخش خصوصی باشد نه رقیب آنها و در این زمینه متمرکز بر اجرای پروژه هایی مانند صنایع دانش بنیان و پیشران شود که امکان تحقق آن توسط سایر بخش‌ها نیست.

وی با بیان این‌که «باید نهضت خدمت رسانی و محرومیت زدایی را به شایستگی تبیین و دستاوردهای آن را به افکار عمومی معرفی کرد» تاکید کرد: حجم وسیعی از خدمات به صورت بی ریا و بدون ادعا توسط مجموعه‌های انقلابی نظام به مناطق محروم ارائه شده است که چون به درستی و به شیوه های صحیح، اطلاع‌رسانی نشده اند، فضا را برای طرح ادعاهای ضدانقلاب برای فضاسازی‌های منفی در این خصوص  فراهم ساخته است.

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به نقش بی‌بدیل ستاد اجرائی فرمان امام در جهت پیشبرد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: حمایت از نخبگان و جوانان و طرح های اشتغال زای تولیدی به عنوان یک اولویت برای مجموعه ستاد اجرائی قرار گیرد تا مخترعان و تولیدگران این مجموعه را حامی خود بدانند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان دستاوردهای بی شمار انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم منحوس پهلوی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... افزود: در برابر حرکت نرم دشمنان در برجسته سازی ضعف ها و پمپاژ ناامیدی باید ایستاد و ستاد اجرائی، بنیاد برکت و نهادهای تابعه وظیفه دارند خدمت رسانی خود را معرفی کنند و اجازه ندهند افکار عمومی از دروغ پردازی‌های جبهه ضدانقلاب آسیب ببیند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet