ایام محرم 1398
1396/11/18 15:36:00
سرویس سیاسی
جاسمی تشریح کرد:

تخلفات بسیاری در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا رخ داد/تبعات بین المللی اثبات پرونده مداخله مسکو در انتخابات آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اختلاف نظر در بین مقامات آمریکایی در خصوص پرونده مداخلات و تخلفات انتخابات سال ۲۰۱۶، بیانگر افزایش تنش و خدشه دار شدن وجهه ایالات متحده در جامعه بین الملل است.
تخلفات بسیاری در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا رخ داد/تبعات بین المللی اثبات پرونده مداخله مسکو در انتخابات آمریکا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اختلاف نظر در بین مقامات آمریکایی در خصوص پرونده مداخلات و تخلفات انتخابات سال 2016، بیانگر افزایش تنش و خدشه دار شدن وجهه ایالات متحده در جامعه بین الملل است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105530709295.jpg تخلفات,بسیاری,در,انتخابات,اخیر,ریاست,جمهوری,آمریکا,رخ,داد/تبعات,بین,المللی,اثبات,پرونده,مداخله,مسکو,در,انتخابات,آمریکا Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص تلاش اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا برای اعلام"غیرقانونی" بودن ریاست جمهوری دونالد ترامپ، گفت: باید اذعان کرد که اختلاف دیدگاه شدیدی بین مسئولان آمریکا وجود دارد و همین امر سبب شده تا مکر و حیله ای که طی سال های گذشته بر علیه کشورهای دیگر اجرایی کرده اند از این طریق گریبانشان را بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: تخلفات بسیاری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رخ داده و ترامپ با سوء استفاده توانسته به جایگاه فعلی اش برسد از این رو در آینده و با بدست آمدن اسناد و مدارک واقعیت های بیشتری نمایان خواهد شد.

وی ادامه داد: به نظر می رسد تلاش اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا برای نشان دادن عدم مشروعیت ترامپ در شرایط کنونی بی نتیجه بماند اما حتما در انتخابات آتی این کشور تاثیر مستقیم و جدی خواهد گذاشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید یادآور شد که رویکرد آمریکایی‌ها در خصوص تحقیقات در پرونده مداخله مسکو در انتخابات سال ۲۰۱۶ این کشور بر اساس نگاه حزبی است و همین امر به افزایش تنش ها دامن زده است از این رو اگر پروند مذکور و سایر تخلفات احتمالی اثبات شود، وجهه آمریکا در عرصه جهانی و جامعه بین الملل دچار خدشه خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس می توان اذعان کرد که طرح مباحث در خصوص تخلف در انتخابات آمریکا و بررسی این موضوع توسط جناح مخالف دولت حاکم، حتما به اعتماد عمومی مردم این کشور لطمه خواهد زد و در آینده ای نزدیک می توان تاثیر منفی آن را مشاهده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet