ایام محرم 1398
1396/11/18 14:54:25
سرویس اقتصادی
خجسته خبر داد:

عدم کنترل قیمت ارز وزیر اقتصاد را به مجلس می کشاند

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از طرح سئوالش از وزیر اقتصاد مبنی بر علت عدم ایجاد ثبات در بازار ارز در صحن علنی مجلس خبر داد.
عدم کنترل قیمت ارز وزیر اقتصاد را به مجلس می کشاند نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از طرح سئوالش از وزیر اقتصاد مبنی بر علت عدم ایجاد ثبات در بازار ارز در صحن علنی مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611102387255811.jpg عدم,کنترل,قیمت,ارز,وزیر,اقتصاد,را,به,مجلس,می,کشاند Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با انتقاد از وضعیت بازار ارز در ماه های گذشته گفت:با توجه به تاثیرات نامناسب نوسانات بازار ارز در اقتصاد کشور، در خصوص علت عدم ثبات در بازار ارز و تبعات نامناسب آن، در جلسه 30 آبان ماه از وزیر اقتصاد سوالی مطرح کردم.

فشار رشد قیمت دلار روی دوش مردم است   

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود:در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس که وزیر اقتصاد پاسخگوی سوال بنده بودند، به وزیر اقتصاد تاکید داشتم، فشار رشد قیمت دلار روی دوش مردم است.

خجسته افزود:آقای کرباسیان گزارشی از اقدامات انجام شده برای مدیریت بازار ارز ارائه کردند و بنده دلایل خود را بیان کردم در نهایت  مقرر شد گزارش دقیقی در این زمینه ارائه شود اما وزارت اقتصاد تاکنون گزارشی در این زمینه ارائه نکرده اند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به عدم ارائه گزارش وزارت اقتصاد در خصوص رشد قیمت ارز و تشخیص کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر ملی بودن سئوال مذکور، سئوال بنده مبنی بر اینکه "علت عدم ایجاد ثبات در بازار ارز و نوسانات غیرمنطقی قیمت در کشور چیست؟" جهت طرح در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه مجلس ارسال شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet