ایام محرم 1398
1396/11/18 15:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غلامی:

ذهنیت دانشجو در مورد حراست با رفتار مهربانانه این افراد اصلاح شود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر «ضرورت ایجاد زمینه های اعتماد در بین دانشجویان نسبت به عملکرد ماموران حراست» گفت: دانشجو باید از طرف ماموران حراست، احساس حمایت کند و ذهنیت دانشجو در مورد حراست باید با رفتار مهربانانه این کارکنان زحمتکش اصلاح شود.
ذهنیت دانشجو در مورد حراست با رفتار مهربانانه این افراد اصلاح شود وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر «ضرورت ایجاد زمینه های اعتماد در بین دانشجویان نسبت به عملکرد ماموران حراست» گفت: دانشجو باید از طرف ماموران حراست، احساس حمایت کند و ذهنیت دانشجو در مورد حراست باید با رفتار مهربانانه این کارکنان زحمتکش اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107854542392.jpg ذهنیت,دانشجو,در,مورد,حراست,با,رفتار,مهربانانه,این,افراد,اصلاح,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی در نشست مدیران حراست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با بیان اینکه طرح و بیان برخی مسائل به صورت اصولی و مستدل به تصمیم گیری مدیران کمک می کند، خاطرنشان کرد: کار ماموران حراست در محیط های دانشجویی به دلیل تغییر زود هنگام آنها باید با اعتماد و ظرافت خاصی همراه باشد و سعی شود ارتباط مطمئن بر اساس اعتماد متقابل با چهره های شاخص و تاثیر گذار دانشجویی به خصوص در تشکل های صنفی و سیاسی برقرار شود.

وی تاکید کرد: مسئولان و کارکنان ادارات حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید نگاه حمایتی داشته باشند چرا که در این شرایط است که تاثیر حرف ها و عملکردها بیشتر می شود.

غلامی در این باره به مدیران حراست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور توصیه کرد: تا حد ممکن مامورانی در دانشگاه ها به کار گرفته شوند که با رافت اسلامی و عطوفت و مهربانی با دانشجویان رفتار کنند.

وی با بیان اینکه افزایش برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها می تواند تا حد زیادی به ایجاد فضای شور و نشاط توام با امید در فضاهای دانشجویی و دانشگاهی کمک کند، تصریح کرد: من به دانشجو و محیط دانشجویی اعتماد زیادی دارم.

وزیر علوم با قدردانی از تمام مدیران و کارکنان حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: مدیریت حراست در دانشگاه ها اهمیت خاصی دارد و این بخش باید با تمامی مسئولان دانشگاهی تعامل داشته باشد و در این میان، همه خانواده دانشگاه باید در ایجاد این تعامل و هم افزایی مشارکت داشته باشند.

غلامی تاکید کرد: اعضای خانواده دانشگاه باید با تعصب خاصی از حق دانشگاه و دانشگاهیان دفاع کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet