هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکی:

مقاومت نانوشته‌ای بین برخی مدیران برای مخالفت با اجرای پروژه‌های صنعتی وجود دارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: در بین مدیران پایین دست مانند روسای بانک‌ها و سایر مدیران یک مقاومت نانوشته‌ای وجود دارد که در برخی از آنها از روی عدم آگاهی اما برخی دیگر شائبه‌های مالی و رشوه مطرح است و توجیه نیستند.
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 10:37
مقاومت نانوشته‌ای بین برخی مدیران برای مخالفت با اجرای پروژه‌های صنعتی وجود دارد عضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: در بین مدیران پایین دست مانند روسای بانک‌ها و سایر مدیران یک مقاومت نانوشته‌ای وجود دارد که در برخی از آنها از روی عدم آگاهی اما برخی دیگر شائبه‌های مالی و رشوه مطرح است و توجیه نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108056030218.jpg مقاومت,نانوشته‌ای,بین,برخی,مدیران,برای,مخالفت,با,اجرای,پروژه‌های,صنعتی,وجود,دارد Icana

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص وضعیت شهرک‌های صنعتی کشور، اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی قوانین خوبی در زمینه حمایت از تولیدهای صنعتی و صنایع وضع می‌کنیم، اینکه در شهرک‌های صنعتی 10 درصد از هزینه‌ های اولیه به‌صورت نقد و مابقی طی 5 سال دریافت می‌شود یک نوع حمایت است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها زمین بلکه زیرساخت‌های در اختیار واحدهای تولیدی در شهرک‌های قرار می‌گیرد، گفت: با وجود این شرایط چرا تولید در کشور ما پا نمی‌گیرد و قانون رفع موانع تولید جایگاه خود را پیدا نمی‌کند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سطح استانداران و معاونین و مدیران کل به‌علت اینکه توجیه هستند با واحدهای تولیدی همکاری می‌کنند، ادامه داد: اما در مدیران پایین دست مانند روسای بانک‌ها و سایر مدیران یک مقاومت نانوشته‌ای وجود دارد که در برخی از آنها از روی عدم آگاهی اما برخی دیگر شائبه‌های مالی و رشوه مطرح است و توجیه نیستند.

وی با بیان اینکه تنها راهکار مقابله با این عدم آگاهی تشکیل پنجره واحد در استان‌ها است، تصریح کرد: در هر استانی که موافقت اصولی صادر می‌شود باید تمام ادارات ذی‌ربط بتوانند در یک محل حضور داشته باشند و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بدر پایان با تاکید بر اینکه تا زمانی که این مقاومت نانوشته در بین ادارات ذی‌ربط از بین نرود نمی‌توان تولید را سامان داد و قانون رفع موانع تولید نیز تنها بر روی کاغذ باقی می‌ماند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در راستای رفع این مشکل جامعه، یک اجماع کلی صورت بگیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000