هدر موبایل
1396/11/21 07:08:57
سرویس سیاسی
خجسته:

پشت پرده تشکیل کمیته اصلاح برجام / اروپا دست از همراهی با آمریکا بردارد

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تاکید بر اینکه طرح تشکیل کمیته اصلاح برجام توطئه‌ای بیش نیست، گفت: آمریکا بعد از شکست در خاورمیانه به دنبال افزایش فشار به ایران است.
پشت پرده تشکیل کمیته اصلاح برجام / اروپا دست از همراهی با آمریکا بردارد نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تاکید بر اینکه طرح تشکیل کمیته اصلاح برجام توطئه‌ای بیش نیست، گفت: آمریکا بعد از شکست در خاورمیانه به دنبال افزایش فشار به ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/102862.jpg پشت,پرده,تشکیل,کمیته,اصلاح,برجام,/,,اروپا,دست,از,همراهی,با,آمریکا,بردارد Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص بازنگری در برجام و پیشنهاد آمریکایی‌ها برای تشکیل کمیته‌های اصلاح برجام، گفت: طرح تشکیل کمیته اصلاح برجام یا بازنگری در برجام توطئه‌ای بیش نیست. جمهوری اسلامی در حوزه برجام به تمام تعهدات خود پایبند بوده و هیچ کوتاهی نکرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکا بعد از شکست در خاورمیانه به دنبال راهکارهایی دیگر برای افزایش فشار به ایران است، در حقیقت آمریکایی‌ها با هدف افزایش تحریم علیه جمهوری اسلامی موضوعاتی چون بازنگری یا اصلاح برجام را مطرح کرده‌اند.

وی افزود: مردم و دولتمردان و در رأس آنها مقام معظم رهبری از موضع یکسان در خصوص برجام برخوردارند، لذا به هیچ عنوان قائل به مذاکره مجدد در خصوص برجام، منطقه و مباحث موشکی نیستیم زیرا در گذشته و در جریان مذاکرات 5+ تمام تکالیف تعیین شده است.

خجسته یادآور شد: پیشنهاد بازنگری در برجام نشان از موضع ضعیف آمریکایی‌ها در برابر ایران است، آنها به خوبی می‌دانند ایران به تمام تعهدات برجامی خود پایبند بوده است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در گزارش‌های متعدد بر این پایبندی تاکید کرده است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اروپایی‌ها نباید با اهداف شوم و فریبکارانه آمریکایی‌ها همراهی کنند زیرا در این صورت ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را از سر خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet