هدر موبایل
1396/11/23 07:50:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

گفتمان سیاسی از مجرای رسانه و توئیت تحقق نمی‌یابد

عضو فراکسیون ولایی مجلس با انتقاد از اظهارنظر مسئولان از طریق توئیت و فضاهای مجازی، گفت: گفتمان سیاسی از مجرای رسانه و تریبون تحقق نمی‌یابد.
گفتمان سیاسی از مجرای رسانه و توئیت تحقق نمی‌یابد عضو فراکسیون ولایی مجلس با انتقاد از اظهارنظر مسئولان از طریق توئیت و فضاهای مجازی، گفت: گفتمان سیاسی از مجرای رسانه و تریبون تحقق نمی‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg گفتمان,سیاسی,از,مجرای,رسانه,و,توئیت,تحقق,نمی‌یابد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشکیل شورای گفتگوی سیاسی با محوریت خانه احزاب، گفت: جمهوری اسلامی دارای فضای درگیری و نزاع و جنگ نیست، گفتگو و مشورت هم امری نیک است و در حال حاضر هم در برخی بخش‌ها با وجود افکار سیاسی مختلف شاهد همفکری بین بخش‌ها هستیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گفتمان سیاسی در بخش بین‌المللی نیز تاکنون تاثیرگذار بوده است، از این رو در کشور می‌توان گفتمان سیاسی و حزبی را تقویت و از این مسیر مشکلات اقتصادی، سیاسی و غیره را حل و فصل کرد.

وی افزود: در جریان گفتمان‌های سیاسی باید خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی را لحاظ کرد، هرچند گفت‌وگو و مذاکرات گروه‌های سیاسی مختلف در چارچوب احزاب به قول امام خمینی(ره) برکاتی برای کشور خواهد داشت. مذاکره از طریق تریبون‌ و رسانه‌ها به تنهایی کفایت نمی‌کند لذا مسئولان و بزرگان سیاسی اسیر فضاسازی‌های خاص قرار می‌گیرند.

سلیمی معتقد است: مسئولان نباید از طریق توئیت و فضاهای مجازی به گفت‌وگو بپردازند، در حقیقت گفتمان سیاسی در قالب شورای گفتگوی سیاسی و به صورت مستقیم باید تقویت شود. متاسفانه با وضعیت کنونی نه تنها اختلافات بنیادی و اساسی سیاسی رفع می‌شود بلکه بر اختلافات دامن زده می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید دارد: از هوای نفس باید دوری کرد و خودسازی را پیش گیریم تا اختلافات برطرف و مسائل روز جامعه در اولویت مسئولان قرار گیرد. همچنین اصولی چون اخلاق و ایمان را در رأس گفتمان‌های سیاسی قرار داد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در غیر این صورت اهداف مورد نظر برای تحقق گفتمان سیاسی و تشکیل شورای گفتگوی حزبی راه به جایی نخواهد برد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet