ایام محرم 1398
1396/11/18 17:23:23
سرویس استان ها
شریعت نژاد:

طرح های هادی پاسخگوی نیاز امروز جامعه روستایی نیست

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح های هادی نمی تواند پاسخگوی نیاز امروز جامعه روستایی باشد و همین مسئله مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.
طرح های هادی پاسخگوی نیاز امروز جامعه روستایی نیست نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح های هادی نمی تواند پاسخگوی نیاز امروز جامعه روستایی باشد و همین مسئله مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg طرح,های,هادی,پاسخگوی,نیاز,امروز,جامعه,روستایی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد در آیین بهره برداری از پروژه آسفالت دهستان میر شمس الدین از توابع بخش مرکزی شهرستان تنکابن، افزود: بارها ناکارآمدی طرح های هادی در روستاها را به رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور متذکر شدم اما هنوز طرح های هادی دست وپاگیر هستند.

نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: باید تمامی دستگاههای اجرایی در جهت توسعه روستاها به کمک بنیاد مسکن بیایند تا مشکلات هر چه سریعتر برطرف گردد.

شریعت نژاد با اشاره به ضرورت تقویت زیر ساخت ها در منطقه خاطرنشان کرد: اگر نتوانیم به توسعه و پیشرفت در منطقه دست یابیم، مطمئن باشید بسیاری از مردم دست به مهاجرت اجباری به استان های دیگر خواهند زد.

وی با بیان اینکه پیشرفت زمانی حاصل می شود که شوراها منافع مردم را درنظر بگیرند، تصریح کرد: توجه به ظرفیت گردشگری منطقه تنکابن در کنار بخش کشاورزی می تواند موجبات پیشرفت و آبادانی را فراهم نماید.
این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز قابل مقایسه با قبل ازانقلاب نیست، اما نقد منصفانه باید در جامعه صورت گیرد.

پروژه آسفالت دهستان میر شمس الدین به طول 12 هزار و 520 متر مربع با عرض میانگین 8 متر و اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 187 میلیون ریال از محل قیر رایگان همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، در بخش مرکزی تنکابن 15پروژه عمرانی با اعتبار 7 میلیارد تومان بوسیله دولت ، بخش خصوصی و تعاونی در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

شهرستان 165 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet