ایام محرم 1398
1396/11/20 12:53:42
سرویس اقتصادی
نادری خبر داد:

آغاز روند تفحص از پالایشگاه کرمانشاه پس از بررسی بودجه 97 در مجلس

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از آغاز روند این تحقیق و تفحص در خانه ملت پس از بررسی بودجه ۹۷ خبر داد.
آغاز روند تفحص از پالایشگاه کرمانشاه پس از بررسی بودجه 97 در مجلس رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از آغاز روند این تحقیق و تفحص در خانه ملت پس از بررسی بودجه 97 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102509530893.jpg آغاز,روند,تفحص,از,پالایشگاه,کرمانشاه,پس,از,بررسی,بودجه,97,در,مجلس Icana

شهاب نادری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به آخرین وضعیت بررسی تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در خانه ملت، گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه چندی پیش در کمیسیون اقتصادی مجلس مشخص شدند که روند کار به زودی آغاز می‌شود.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه با اعلام این خبر که روند این تحقیق و تفحص پس از بررسی بودجه 97 در مجلس آغاز می‌شود، اظهار داشت: هنوز احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از سوی رئیس مجلس صادر نشده است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر در مجلس با بیان اینکه مراحل تفحص از پالایشگاه کرمانشاه طبق روال قانونی کار خود را پیگیری می‌کند و خللی در آن ایجاد نشده است، افزود: فعلا مشغول یافتن مکان مناسبی برای آغاز فعالیت و تحقیقات اعضای هیئت تفحص از پالایشگاه کرمانشاه هستیم.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: 15 تن از نمایندگان مجلس درخواست تفحص از پالایشگاه کرمانشاه را دارند، خواهان این هستند که نحوه واگذاری‌ها در ‌این پالایشگاه مشخص شود؛ همچنین تفحص‌کنندگان نسبت به چگونگی واگذاری این پالایشگاه به بخش خصوصی نیز انتقاداتی دارند و می‌خواهند واگذاری‌ها در این پالایشگاه مشخص شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری، الیاس حضرتی، سیدکاظم دلخوش اباتری، عبدالرضا مصری، محمود شکری، حسن سلیمانی، عامر کعبی، سیدتقی کبیری، زهرا سعیدی‌مبارکه، عین‌الله شریف‌پور، فرهاد تجری، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا، احمد صفری، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، سیدقاسم جاسمی، اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه هستند که با رای اکثریت اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه‌ای انتخاب شده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet