ایام محرم 1398
1396/11/18 20:37:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بازوند:

۲۸۴۹ میلیارد تومان برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص یافت

استاندار کرمانشاه گفت: برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله زده ۲۸۴۹ میلیارد تومان تصویب شده است.
۲۸۴۹ میلیارد تومان برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص یافت استاندار کرمانشاه گفت: برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله زده ۲۸۴۹ میلیارد تومان تصویب شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107460179723.jpg ۲۸۴۹,میلیارد,تومان,برای,مرحله,دوم,بازسازی,مناطق,زلزله,زده,اختصاص,یافت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همزمان با دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولان، آیین بازگشایی قطعه اول قطار شهری کرمانشاه انجام شد.

بازوند استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح این پروژه گفت: در شهر کرمانشاه با چالش ها و مشکلات فراوانی روبرو هستیم و شهر کرمانشاه به‌تنهائی به اندازه یک استان کار دارد و بعد باید این مطالبات را به گوش تهران نشین هاهم برسانیم.

بازوند افزود: در آسیب شناسی های انجام شده به این جمع بندی رسیدیم که در استان کرمانشاه گرفتار فقر مطالبه گری بودیم و نتوانستیم مطالبه جدی خود را به مدیران ملی برسانیم.

وی گفت: باید مدیران ملی را روی این مسائل حساس کنیم که این مهم نیز در دستور کار ما قرار دارد، ده روز پیش تقریبا دکتر نوبخت به استان کرمانشاه سفر کرد و حساسیت پروژه را بیان کردیم.

بازوند بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه، در بالگرد مفصل در رابطه شهر کرمانشاه با رئیس جمهور صحبت کردم، در خصوص مشکلات رودخانه قره سو و تله کابین هم صحبت کردم و توانستیم تقریبا حساسیت را ایجاد کنیم. همان طوری که در زلزله توانستیم حساسیت لازم را ایجاد کنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: جا دارد از همه نمایندگان استان و شهرستان کرمانشاه که زحمت می‌کشند.

وی گفت: من پیش نویس مصوبه را خدمت دکتر نوبخت دادم برای اینکه فکر نمی کردم مرحله دوم زلزله این پیش نویس را با همین شکل مصوب کنند و امروز که روی میز من رسید دیدم که ۲۸۴۹ میلیارد تومان را مصوب کرده بودند و این نبود جز اینکه ما توانستیم در موضوع زلزله و مطالبه، حساسیتی را در مدیران ملی به وجود بیاوریم.

بازوند اظهار داشت: قطعاً در کرمانشاه پروژه هایی مورد نیاز است که در اقتصاد خانوارها نقش داشته باشد و بتوانند هم در کالبد شهر اثر بگذارد و هم در روح و روان شهر اثر داشته باشد، پروژه قطار شهری تنها متعلق به شهرداری نیست و باید به طور ویژه در دستور کار قرار بگیرد، همه مدیرانی که به نوعی درگیر این پروژه پروژه هستند باید شهرداری را کمک کنند.

به گزارش مهر، وی بیان کرد: قطارشهری یک پروژه ملی است، ملی از این حیث که همه مدیران استان اگر ضرورت پیدا کنند باید به شهرداری کمک کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet